Dlaczego emigrowalem z forum wydawnictwa tutaj.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Dlaczego emigrowalem z forum wydawnictwa tutaj.

Postautor: Prometeusz » 1 lutego 2018, o 07:02

Zakładam ten temat by zaspokoić ciekawość co niektórych, więc zapraszam tutaj do zadawania pytań lub zgłaszania sugestii. Wolę jednak, aby obiekcje i wątpliwości zostawić za drzwiami, je również sobie cenie, ale to nie jest ten etap, w którym mogą one cokolwiek wnieść do ruszajacego projektu.

Chcę uczestniczyć w miejscu na kształt starego forum PP które dzisiaj już nie istnieje, a ktore było świetnym miejscem (z własną bogatą kulturą) do czasu. Chciałbym rozwinąć i zmodyfikować TR, aby było klarowniejsze w odbiorze i praktycznie bardziej useable. :)

Oczywistym jest jednak, że nie chcę tego robić na obcym forum, gdzie nic z tego nie mam i nie mam na nic wpływu. Moje posty jak ostatnio napisany temat mogą być skasowane, ot tak bez powodu...

Po za tym dobre sugestie użytkowników będa mieć wpływ na jego kształt. Niektórzy lubią przyjść na gotowe, ale są ludzie którzy mają inwencję tworczą, więc będą mogli zrobić coś dla siebie, dołożyć swoją cegiełkę. Marcin Pracki w swoich kursach mówi, jeśli się nie mylę o twórcach i odbiorcach. Kurs jest by stac sie tymi pierwszymi, czego nie trzeba komentować. :)

Tak jak napisałem w temacie który został skasowany. Zmieniam podejscie i nie zaczynam z górnolotna wizją, ale kroczek po kroczku będę rozwijał temat, jestem otwarty na możliwości i nie wiem jaką formę ostateczne to przyjmie. Zdaje się na nurt wariantów.

Są też czysto powierzchowne, ale istotne sprawy. Każde dobre forum wymaga aktywnej moderacji. Tam jak to bylo widac przez kilka miesięcy ostatnich - nikt się nie przejmuje. Po moim temacie, który w koncu zmobilizował leniuszków do akcji na chwilę się poprawło, wątpię jednak by stan ten się utrzymał. Te forum jest tak jakby prywatne o rozwoju, tamte jest firmowe o promocji. Na tym portalu już mamy dużo dobrych treści, a te, ktore znajdują się tam to znajdą się i tutaj, postaram się by bylo to klarowniejsze i wyższej jakości. :ok

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości