Kim JESTEM?

Miejsce gdzie nauka i duchowość stają się jednym.
Awatar użytkownika
assiya
Posty: 38
Rejestracja: 3 grudnia 2011, o 15:49
Reputacja: 0
Płeć: K

Kim JESTEM?

Postautor: assiya » 12 czerwca 2012, o 18:13

:? co sprawia, ze identyfikuje sie z tym co nazywam JA?
kabaladlawszystkich.pl
Koko kara mata hai agaru no kai?

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Kim JESTEM?

Postautor: villah » 12 czerwca 2012, o 19:14

Stawiam na ciekawość.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Kim JESTEM?

Postautor: heretyk » 20 czerwca 2012, o 19:21

uczucia, np czujesz, ze ktos ci cos wkreca i probuje cos wymusic lub jest nieszczery i nie mozesz sie tego pozbyc, gdyż nie znasz źródła pochodzenia,
nie wiesz, co dokladnie cię trapi, jest tylko uczucie i czlowiek,
nie krzykniesz fuck, ze zwyczajniej niewiedzy, poza tym istnieją przypadki i sytuacje, gdzie zwyczajnie nie mozesz....
wtedy latwo sie uznac za nieszczesliwego, zmeczonego itd
nie jest latwo szybko namierzyc, o co chodzi,
a wkrecanie sobie, ze jest ok.......
kiedy nie jest, jest nie na miejscu... :-)

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Kim JESTEM?

Postautor: villah » 21 czerwca 2012, o 09:58

Nie wiesz co Cię trapi, a może porostu się oszukujesz.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Kim JESTEM?

Postautor: heretyk » 21 czerwca 2012, o 19:00

a wiesz, co się teraz dzieje z moimi plecami?

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

: Kim JESTEM?

Postautor: villah » 21 czerwca 2012, o 21:43

urosły Ci cycki ? dAJ poaptrzeć hahah

R3PER
Posty: 32
Rejestracja: 29 lutego 2012, o 18:49
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Kim JESTEM?

Postautor: R3PER » 23 czerwca 2012, o 10:55

Na takie pytania odpowiedzi są w ewangelii, ale tak ładnym językiem zapisane że mało kto jest odczytuje. Ludzie chcą znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania bo wydaje im się że świat jest matematyczny. Tak nie jest.
Spójrz jak ludzie widzą świat, każdy inaczej prawda? A jednak w 90% widzimy go takim samym i w 90% jesteśmy tacy sami, a jednak różni - jesteśmy kreatorami.
Wiesz jak ja widzę rzeczywistość po tylu miesiącach czytania różnych teorii? Wszystko jest ze sobą połączone, wszystko oddziałuje na siebie, ja na ciebie, moja papuga na mnie i nawet na ciebie też w tej chwili! Wyobraź sobie że wszystko jest połączone pajęczyną. Samochód z drzewem, drzewo z ziemią, ziemia z domem. Nie ma niczego oddzielnego, nie ma grup - podziałów. Każdy z nas jest częścią takiej jedności, ale o tym nie wie. "A wszystko co Bóg stworzył było dobre". Słowa Jezusa "Bóg jest Duchem" - nie będę ci tego interpretował, niech każdy sam znajdzie wytłumaczenie dla słowa "duch". W duchu wszystko jest jednością, jest nieśmiertelne i wieczne. Jezus jest duchem, był kiedyś człowiekiem który otworzył bramy do jedności(ducha)"Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie". Tam idą wszystkie dusze.
Użyj wyobraźni, ona pozwala nam być wszędzie, być wszystkim, mieć wszystko i robić wszystko. Miałem miesiące że słuchałem tylko muzyki i ryczałem ze szczęścia bo miałem taką wyobraźnię. Myślę że kiedyś otworzę szkółkę w której będę uczył ludzi śmiać się z siebie, kochać wodę, ignorować ból, słuchać ciszy kochać ją no i tańczyć :)

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

: Kim JESTEM?

Postautor: SAM » 25 czerwca 2012, o 10:28

Nie jest mozliwe poznanie Siebie, jedynie mozna pocyuc to czym jestes, zobaczyc oczami duszy, oczami czucia, lecz tylko skrawek, nigdy calosci, jednak ten skrawek to jak blysk, olsnienie, oswiecenie, daje ci co wiecznego, Ciebie=Siebie. Nie da sie tego ogranac umysem, nawet to ze tez jeste Stworca, gdyz umysl to pokaze w sposob liniowy, czyli cos co ma koniec i poczatek, a to wszystko wykracza po za niego. Nie jest mozliwe nauczenie tego poprzez slowa, poprzez samo napisanie, czym to jest, bo to sie staje gdy sie wyjdzie poza zrozumienie. Poza Umysl.



Kim Jestes?

To Bez Znaczenia!

JESTES --------- .
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Awatar użytkownika
BezZnaczeniowy
Posty: 118
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:34
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

: Kim JESTEM?

Postautor: BezZnaczeniowy » 25 czerwca 2012, o 13:53

jak sobie odpowiem czym/kim nie jestem zostaje tylko jedno i to właśnie to czym/kim jestem :):):)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: Kim JESTEM?

Postautor: Niewinny » 7 grudnia 2013, o 19:14

assiya pisze::? co sprawia, ze identyfikuje sie z tym co nazywam JA?


Łańcuch przywiązań

Awatar użytkownika
Piotrek Rymar
Posty: 19
Rejestracja: 19 stycznia 2014, o 23:20
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Kim JESTEM?

Postautor: Piotrek Rymar » 22 stycznia 2014, o 13:42

co sprawia, ze identyfikuje sie z tym co nazywam JA?


A czy to jest ważne..? Odpowiedź (a bynajmniej intelektualna) Cię nie oświeci :)

Nie wystarczy zdawać sobie z tego sprawę i przestać to robić? :)
http://heartpsychology.pl - świadomie na temat życia.

Awatar użytkownika
muninszaman
Posty: 46
Rejestracja: 2 maja 2013, o 09:43
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

: Kim JESTEM?

Postautor: muninszaman » 27 marca 2014, o 11:29

assiya pisze::? co sprawia, ze identyfikuje sie z tym co nazywam JA?


Ja bym w tym momencie przeniósł się na chwilę do dawnych Chin, do mistrza Tokusana, który zawsze bił uczniów kijem, bez względu na to, czy zadawali pytania, czy nie.
Może i Ciebie wybawiłoby "trzydzieści kijów"?
Uzdrawianie Psychotroniczne - profesjonalne tygodniowe sesje energoterapii na odległość Uzdrowienie dla ciała, energii i umysłu. Pomoc psychotroniczna w problemach życiowych, fizycznych i psychicznych, www.UzdrawianiePsychotroniczne.pl

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Kim JESTEM?

Postautor: Prometeusz » 11 lipca 2014, o 21:17

Na to pytanie odpowiada neurobiologia ewolucyjna. Dzięki utożsamieniu nie tracimy dużo czasu i energii gdy trzeba podejmować szybkie decyzje decydujące o przetrwaniu organizmu i przekazaniu puli genów.

Lereomija
Posty: 3
Rejestracja: 25 stycznia 2015, o 11:53
Reputacja: 0
Płeć: K

: Kim JESTEM?

Postautor: Lereomija » 25 stycznia 2015, o 11:57

Podjęliśmy się misji opowiedzenia światu o duchowości, która sprawia cuda. Razem z ludźmi uduchowionymi oraz wszystkimi, którzy poszukują tworzymy projekt VENI- ŻYCIE ŚWIATŁEM. Zobaczcie zapowiedź filmu o polskiej BRETARIANCE, która jedenaście lat temu przeszła inicjację związaną z nieprzyjmowaniem posiłków. Chcemy zabrać Was w podróż, w której odnajdziecie prawdę o sobie, o swoich możliwościach, o wszystkim, czego nie dostrzegacie, a co istnieje. Ten film może uzmysłowić ludziom prawdę o naszym istnieniu, może pokazać jak niesamowicie daleko można zajść słuchając swojego wewnętrznego głosu. Pomóżcie nam w rozprzestrzenianiu informacji o filmie, to bardzo ważne, żeby dotrzeć do jak największej rzeszy ludzi. Przyłączcie się do wspierających projekt i razem z nami przekonajcie się jak nieskończenie tajemnicze potrafi być dobro.

http://www.bretarianiefilm.pl

Lereomija

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: Kim JESTEM?

Postautor: Niewinny » 5 lutego 2015, o 17:45

assiya pisze::? co sprawia, ze identyfikuje sie z tym co nazywam JA?


Dobre pytanie na które nie ma odpowiedzi.
Co sprawia że JA urodziłem się akurat jako ja.


Wróć do „Nauka i Duchowość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości