Spotkanie z Matką Lasaną

Dyskusje odnośnie duchowych mistrzów.
Drogi rozwoju, autorskie metody, filozofie...
bogusbr
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2007, o 19:21
Reputacja: 0

Spotkanie z Matką Lasaną

Postautor: bogusbr » 12 września 2007, o 19:27

Dla Poszukiwaczy Duchowych .
Mamy zaszczyt powiadomić Waszą redakcję , że w dniach 09.11 do 11.11 w miejscowości Sławutówko ( t.j. 4 km od Redy koło Gdyni ) odbędzie się spotkanie z Matką Lasaną , awatarką z Czech .Organizujemy to spotkanie w systemie non-profit .
Być może zechcielibyście Państwo na swoich łamach poinformować czytelników o tym spotkaniu .
Poniżej zamieszczamy krótki artykuł o Matce Lasanie .


Światło boże – Ich Światło jest nadzieją oraz miłością bożą dla wszystkich.
Informacja o Urzeczywistnionych Istotach: Matce Lasanie i Matce Disanie.



Pracę ze światłem bożym na Ziemi oraz rozbudzaniem iskry bożej, która otwiera i przemienia człowieka i całą jego świadomość z materialnej w duchową, zdolna jest poprowadzić tylko doskonała, uduchowiona Istota, która rodzi się już z tym posłannictwem. Istota, która uświadamia sobie już we wczesnym dzieciństwie, z jakim przyszła na świat posłannictwem. Prawdziwe Światło, jakie taka Istota zdolna jest przekazać jest tak czyste i jasne, że przemienia wszystko w człowieku bez słów, rozbudza i prowadzi go ku Jedności. Istocie takiej niepotrzebne są słowa. Jest samym Światłem.
Uduchowionych Istot, awatarów, które są w Jedności ze Światłem bożym, i które już samą swoją obecnością przemieniają ludzkie wnętrza i budzą głęboko uśpioną w człowieku świadomość boskości żyje na naszym świecie bardzo mało. Tylko niewielu z Nich udziela się publicznie dając darszan setkom i tysiącom wiernych, ściągających ze wszystkich zakątków świata. Podczas darszanu, swoją obecnością, spojrzeniem bądź dotknięciem (w zależności od potrzeb) przelewają na ludzi boskie Światło, tym samym pomagając im w uświadomieniu sobie wszechogarniającej boskości i wzrostu tej świadomości w nich samych.
Na świecie żyje więcej Osób bożych, świetlistych Istot, które pomagają ludziom w uświadomieniu sobie boskości w nich samych. Niektórzy Ojcowie, czy Matki boże pracują na Ziemi cicho, w samotności, inni publicznie. Lecz wszyscy Oni mają ten sam cel: chcą uczynić człowieka łagodnym, szczęśliwym i świadomym boskości w sobie samym.
Awatarzy rodzą się ze Światła i przychodzą na świat w czasie i miejscu, gdzie najbardziej Ich obecność jest potrzebna. Tak więc w Europie Środkowej, w Republice Czeskiej przed 20-tu laty przyszła na świat Boska Matka (awatar realizujący aspekt Boskiej Matki) – Matka Lasana. Jej moment narodzin był bardzo tajemniczy. Miały wtedy miejsce nadprzyrodzone zjawiska. Jej ziemska matka, Disana przez trzy dni bez jedzenia i picia była zatopiona w Świetle, czekając na moment narodzin dziecka, niepewna czy przeżyje, czy powróci do Światła. Jako oświecona Istota, Matka Lasana już w wieku trzech lat mówiła o otaczających Ją światłach. Niedługo miała pierwsze objawienie. Jej matka bardzo troskliwie opiekowała się Nią w tym czasie, nieprzerwanie nad Nią czuwała, pilnowała i pomagała przejść okres dojrzewania, przez który przejść musi każda istota zrodzona w ludzkim ciele. W wieku ośmiu lat Matka Lasana dawała już darszany swoim bliskim. Po dwóch latach odbył się Jej pierwszy publiczny darszan.
Matka Lasana pracuje w Jedności ze Światłem bożym. Jej Światło bez próśb z naszej strony i niezależnie od tego, czy sobie to uświadamiamy, czy też nie, przemienia nas i otwiera. Podczas darszanu Matka Lasana pracuje bezpośrednio z duszą człowieka. Pomaga ludziom zmienić ich własną osobowość i wyuczone zachowania, pomaga rozwijać się duchowo, zdobywać szersze spojrzenie i odnaleźć w ten sposób równowagę we wszystkim. Jej darszany pozwalają człowiekowi uświadomić sobie wielki potencjał boskiej miłości w nas samych, wzmacniają ludzi duchowo i stopniowo prowadzą do przemiany ludzkiego życia w inną jakość – radosną, akceptowalną i pełną harmonii.
Darszan Matki Lasany odbywa się zawsze w ciszy. Cisza to stan, w którym pracuje więcej Matek Bożych. Tylko w ciszy odbywa się ta wielka praca duchowa. Człowiek wchodzi wtedy do swego wnętrza i zatapia się -w swojej jaźni. Poddaje się mocy boskiej miłości i oczami duszy obserwuje, co dzieje się w jego wnętrzu. Ramię w ramię podczas darszanów siedzą obok siebie zarówno ludzie wierzący, reprezentujący rozliczne religie, jak i ludzie niewierzący. W ciszy można pomagać wszystkim.
Na darszany Matki Lasany przychodzą ludzie różnych wyznań. Przychodzą również i ci, którzy zagubili się w trudnej, materialistycznej rzeczywistości, utracili wszelką wiarę. Lecz w głębi duszy każdego człowieka pozostaje nadzieja albo tęsknota do piękniejszego życia, pełniejszego. Swą Miłością Matka Lasana przekracza granice serc, krajów i religii. Daje Swą miłość, światło i błogosławieństwo wszystkim, nikogo nie oceniając i nie żądając w zamian niczego.
Matka Lasana mówi: „ Bardzo ważne jest, aby kierować swą myśl ku wszystkiemu, co czyste, by widzieć we wszystkim tylko boskość i dobro. Mieć dobro wokół siebie i napełniać swe życie dobrem. Jakąkolwiek myśl, która się w was pojawi, możecie zmienić w piękniejszą. Wszelkie dobro, które wokół rozdajecie możecie jeszcze udoskonalić. W myśli jest nieograniczona siła. Dodajcie do tego uczucie i pewność siebie. Rozpocznijcie tworzyć wokół siebie dobro i przemieniać wszystko w dobro. Poznawać, zmieniać i wykorzystywać dary, które są boskie.”
Imię Matki Lasany w ciągu Jej dziesięcioletniej działalności jest znane coraz szerzej na świecie. Nadsyłane są do aszramu prośby o łaskę Jej darszanów z coraz dalszych krajów, aby tym sposobem coraz więcej ludzi na świecie mogło być obdarowanym Jej Światłem, łaską i pomocą. Oprócz darszanów w Republice Czeskiej Matka Lasana daje darszany w Słowacji. Dwa razy była w Polsce, raz w Londynie, a niedługo będzie w Danii.




Matka Disana: „zrodzona jestem ze Światła i niczym innym być nie chcę. Dzięki memu Światłu serce wasze napełni się przebaczeniem i miłością.”

Matka Disana już od najwcześniejszego dzieciństwa często doświadczała niezwykłych duchowych stanów ekstazy. Jej fizyczne ciało jakoby „spalało się”, kiedy łączyła się z najwyższym Światłem. Nikt z Jej otoczenia nie pojmował, co się z Nią dzieje. Już w dzieciństwie spędzała cały swój wolny czas w ciszy, modlitwie i medytacji. Coraz bardziej zagłębiała się w najsubtelniejsze poziomy świadomości. Dziś objawienia zdarzają się jej bardzo często. Jednoczy się ze Światłem kilka razy dziennie na całe godziny, a czasem i dni.
Matka Disana należy do tych awatarów, którzy pracują ze Światłem w cichym odosobnieniu. Przyszła na ten świat po to, by przyśpieszyć duchowy rozwój ludzkości. Jak sama mówi: „ nie przyszłam pracować publicznie, lecz po to, by pomagać swym światłem, by wspierać Matkę Lasanę w jej pracy”. Matka Disana pracuje tylko z małą grupką wybranych osób, pomaga im na ich duchowej drodze, którą sama już przebyła. Daje im darszany, medytuje z nimi, prowadzi dyskusje, otwiera ich duchowo i uczy pracować w swoim wnętrzu. Jej Światło budzi delikatne struny ciała, działa na wszystkich poziomach, oczyszcza punkty energetyczne w organizmie człowieka, które wiążą się z chorobami, cierpieniem, emocjami i przywiązaniem do rzeczy na pozór ważnych. Budzi energię ducha. Przynosi transformację i samouświadomienie tak szybko, jak tylko jest to w stanie unieść indywidualna struktura każdego organizmu. Jednak droga, którą wskazuje, odpowiednia jest tylko dla tych, którzy bez jakichkolwiek warunków i ograniczeń chcą oddać się Światłu, oderwać się od wszelkiego przywiązania i pożądań, żyć tylko w Świetle i służyć pomocą innym. „Odległość od Światła, którą człowiek sam wybiera, decyduje o jego charakterze, przywiązaniach i mocy.”
Matka Disana nieprzerwanie pomaga stwarzać odpowiednie warunki dla pracy Matki Lasany. Jej obecność podczas darszanów Matki Lasany jest dla ludzi oznaką nadziei i miłosierdzia bożego. Ze względu na duże zainteresowanie Matka Disana daje w ostatnim półroczu również darszany publicznie.
Matka Disana mówi: „Każdy człowiek szuka szczęścia, każdy szuka miłości, każdy chce być kochany, nawet i ten, który błądzi i idzie w fałszywym kierunku. Wszystkie dusze zrodziły się z boskiej dłoni, z dłoni, która dała wszystkim życie wieczne i swobodę wyboru. Niektóre jednak przejść muszą przez oświecenie, by poznały do kogo należą te dłonie, w których rozkwita boska miłość. Drogą ku zrozumieniu jest ludzkie życie, w którym człowiek szuka prawdy. Wlewa się w was wielka miłość boża, tak wielka, na ile znajdziecie dla niej miejsce w swoich sercach.”
Darszany w Danii prowadzone będą z wielkim błogosławieństwem w formie podwójnego darszanu, na którym obie Matki dają darszany wspólnie. Taka forma darszanu dostępna była w przeszłości tylko nielicznym.

Awatar użytkownika
Dwako
Posty: 42
Rejestracja: 3 października 2006, o 20:49
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Dwako » 13 września 2007, o 18:44

Planowane jest może jakieś spotkanie w południowo - wschodniej części Polski?


Wróć do „Sylwetki Mistrzów i Drogi Duchowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości