list.... :-) błogosławiony copy right RRRRRR!

Znalezione w sieci, twórczość własna, co lubimy... itp.
Awatar użytkownika
mocmilosci
Posty: 229
Rejestracja: 10 stycznia 2009, o 15:47
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

list.... :-) błogosławiony copy right RRRRRR!

Postautor: mocmilosci » 6 lutego 2012, o 18:02

Witam!
Wierszyk dla WaS -rozwijam talenty b-om wniebowzięty i błogosławie to co jest tu, w tej zabawie , gra to ,a życie, to nazywamy , więc jak mozesz to czytaj tak se gad AMI...g OS.
Systm operacyjny ... ;-)
Pozy draw i AM!

**********************************************************************
W liście datowanym 6 lutego 2012 (08:22:22) można przeczytać:


LJZ> Mariusz,
LJZ> Wiem ze wszyscy maja dosc tematu katastrofy smolenskiej. Bylem


Inteligencja bez miłości czyni cię przewrotnym.


**********************************************************************
Wiem ,że WIEM= od początku to trafiło do mego wątku , bo rozwijam talenty ,jestem wniebowziety, z mon ika życie smakuje, a to co

robia ...
luje , to leja dziewczynę chłopaka ,ich zmysły ,zmysłowski - to paka ,kupa śmieci- w nią wpadły nasze dzieci moje tyż i wiem ,
Ze życie trwa jak co dzień , aprawda jest prawda i Good zi ,nas prawda wysfobadza, a co sobie czyni waaaadza, wadzi nam tak

otwarcie odbierając energię zażarcie , wierszyk do Ciebie pisze , i bardzo się z tego ci...szę - cieszę sie błogosławie , póki jeszcze

można bo większość baranków w tym światku zażywa braku dostatku . Dostaja wszystko, bo zycie tu , ....jak w madrycie - No acta sobie

czytamy ,baranków podziwiamy, ida po pozwolenie zgromadzeń jak ktoś odbiera im władzę , nad swoim JA które rządzi , a Arka

przymierza, jest w toku pojawja się w tym roku ,choroba, to BSE ,choroba baranków bożych , kto chce, posłuchać tych jeleni to życie w

piekło swe zmieni.
A życie to nie to fraszka dziecinna to jest igraszka , błogo- sławiona igraszka, a ta jaszczurka to TRASZKA, co tak podobno wygląda, a

czy to jest ciało wielbłąda co nosi garby dla Draki -drakuli, DLA smaku wody on nosi zbiornik energi na grzbiecie , no chyba co otym

brak wiedzy, myśle więc koledzy i wszystkie kole żanki, do błogosławienia i szklanki że nektar wam podajemy , co może , może więc

jemy, jemy z błogością która jest ością , tak tak ,bo to prawda jest taka , kole ga da zawsze drapaka, a kto inaczej to widzi to co , ten

biedny się moc no wstydzi.
Kolega to jest lebiega ,który używa "pepega"
Kolega kolegie pie...r. wszym pepegiem, a przy ja ciele to są baranki , co nam podają cyk, cyk u te do szklanki do graala zycia do tej

sielanki piekło nam robią bo to baranki , baranki boże z BSE *(*brak szacunku egzystencji) , Ja zbieram dane i moja Eula zrobi z acta

ciula.
Jam jest życia swojego stwórca, a kto jeszcze śpi to zapłaci ,podatki ,datki , te co na tacy swego szacunku często topiliśmy w trunku,

więc użyj swej świadomości ,zażywaj życia , ale be ości ,filerki włącz swoje na wsie literki i arka sie pojawja ,twe Jam jest ona

wybawia.Arka noego to NO EGO arka , jak nam mówią brama do nieba . nieba człowieka i on tam czeka , błogosławiony, a wszyscy

movie to mówią ,ale się zgubia , chemtrails i g-MO to wiedza co innych nawiedza jak żyją w strachu idą do piachu , a dla pieniędzy

doszli do nędzy, a automaty to przeca zima ,więc ona Mroźna to je powstrzyma przed wypłatami i opłatami , wtedy zrozumiesz co

znaczy AMI -ga Amig OS to przyjaciele.
Ale czy ciele czy to baranek ,ci to na cito dają te OŚci ,zostawia sobie dajac ci kości, kości jak psu do poogryzania, ja mam dyslekcje

, może dyzgrafie , ale to robię to co potrafię , a już tak dawno nawet w bibli-i wtedy już dzwony uruchomili, rozmnóż talenty, zostaniesz

święty, w pamięci innych co doceniaja co od innego Tfurcy dostają.
tata to mówi do trzech swych synów którzy udają wciąż anonimów, wiec włącz to , życie , te animacje , spokój i szacun , innym po

chwała,
Jeden masz talent? co zakopałeś, ojciec połaja bo rozmnażałeś zamiast talenty to zakopałeś talent swój święty do tego co był stworzony

w ziemię schowałeś TY - pier-- wszy chłopie , a co myślałeś "będę na TOPIE!" ach ,mach synowie tata się trudzi czy zdoła ludzi obudzić

, kocha , bez OH , bo to zasady , ale czy człowiek tu szuka zwady ?
jest ty z własnego doświadczania , dusza mu movie dość tego srania , w gniazdo radości, ktoś robi kupe, kupe przykrości , ku potępieniu
Wię c po czek AJ my , wyrzucmy CZEKI, Bo przeca WSZYSCY som MY CZŁOWIEKI!

Copy RIGHT! MAR JUSZ TO MASZ JAN KOWSKI, kowal swojego losu!

To Bajka(EULA) ostrzyżenie praw NE! NO!
PRAWo czy lewo czytaj lebiego!

JamJEST informuje, że dane zawarte na stronie
tego miejsca oraz stronach z nim połączonych sercem
wszystkich czynności bajkowych,
TEGO miejsca. JamJEST to odpowiedzialność dokładność, aktualność oraz kompletność
przedstawionych produktów, analiz informacji, publikowanych w tym
miejscu stronach z nim a całość bajek
przelewa na wiedzę użytkownika.
Całą wiedzę i nagrody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na
tych bajkach. Wiedza z tytułu Bajek do użytku Tego włączenie Ciebie i mnie . Otrzymując DAR BAJKOWY
Departament prawny JamJEST
EULA*
Wszystkie wartości tu zawarte są ,wartością intelektualną, bo intelekt, nakazał moim rękom stworzyć to co tu jest, naruszenie szacunku

dla mojego intelektu to naruszenie prawa autorskiego i ACTA ! będą założone przez najwyższy sąd!
Jeśli ktokolwiek przestał akceptować cokolwiek , ma obowiązek opuścić to miejsce natychmiast , BEZ ingerencji jakiejkolwiek!
inerencja bez akceptacji powyższego ,jest łamaniem prawa, i będzie ścigane w świetle
Prawa, Autorskiego JamJEST!
Wiedza czyni cuda

A miłość BEZ OŚCI, ,ościeni, a życie sie zmieni ... :-)
*oścień - raniący rybkę grot - strzła by na stole c i została!!! Auto RRRR

Błogosławie Dzieciaczki...
JAMJEST
....MIŁOŚĆ....

Wróć do „Artystycznie - Grafika, Muzyka, Wiersze, filmy...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości