Książki Violetty Wróblewskiej pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno" i "Studium sztuki lepszego życia"

Polecane pozycje
robert74
Posty: 1
Rejestracja: 7 grudnia 2016, o 17:29
Reputacja: 0
Płeć: M

Książki Violetty Wróblewskiej pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno" i "Studium sztuki lepszego życia"

Postautor: robert74 » 7 grudnia 2016, o 18:02

Przeczytałem w życiu wiele książek dotyczących rozwoju duchowego, osobistego, psychologii oraz dziedzin im pokrewnych. Jednak wymienione w tytule książki okazały się przełomowe w moim życiu.

Pierwsza książka pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno - jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi, jak wystarczająco mądrze kreować swoje życie, aby nie żałować minionych chwil" jest niesamowicie wszechstronna, podchodzi holistycznie do ludzkiego życia oraz bardzo wciągająca, zmuszająca do refleksji oraz motywująca do działania.

Druga pt. "Studium sztuki lepszego życia" jest swoistego rodzaju autocoachingiem życiowym. Zawiera praktyczne ćwiczenia w oparciu o powyższą książkę.

Dzięki obu książkom, uwierzyłem we własne siły, zacząłem świadomie kierować krok po kroku swoim życiem oraz nauczyłem się żyć w harmonii i w zgodzie z samym sobą. To książki dla każdego, kto chce się doskonalić i rozwijać duchowo oraz pozytywnie kształtować swoje życie. Polecam je z całego serca.

Szerszy opis obu książek tutaj:
http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ks ... o-zycia,21

Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości