Książka o jodze, medytacji, zdrowym żywieniu i harmonii

Polecane pozycje
domtab
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 2015, o 21:23
Reputacja: 0

Książka o jodze, medytacji, zdrowym żywieniu i harmonii

Postautor: domtab » 24 czerwca 2015, o 21:25

Jeśli chodzi o książki i poradniki zdrowej diety, zdrowego prowadzenia się, technik relaksacyjnych, jogi etc. to w tym temacie polecam coś co niedawno dopiero pojawiło się na rynku.
poradnik o medytacji- musze powiedzieć, ze sceptycznie do tego podeszłam bo jak nauczyć sie medytować z książki, ale że był to poradnik mojej instruktorki Magdaleny Mola więc zabrałam sie za lekturę i musze przyznać, że mnie zdziwiła...zafascynowała. Sama medytuję od ponad 5 lat i jest to coś co zmieniło diametralnie moje życie...sprawiło, że nie tylko sie uspokoiłam czy odstresowałam ale także coraz bardziej poznaje siebie, a także jestem szczęśliwsza...szczęście to stan umysłu, a nie wpływu warunków zewnętrznych...

Poradnik naprawdę dobrze napisany, obejmujący tematyką nie tylko samą medytację ale i cały styl życia z tym związany...medytacja to bowiem nie tylko siedzenie po turecku i mamrotanie czegoś tam...medytacja to życie i każdy kto zacznie NAPRAWDĘ medytować się o tym przekona.
Kobieta ta ma ponad 20 letnie doświadczenie w medytacji i potrafi doskonale wytłumaczyć o co w tym chodzi...

polecam tę książkę dla tych którzy nic nie wiedzą i dla tych którzy juz coś wiedzą
tytuł to: Medytacja łatwiejsza niż myślisz
Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji
Magdalena Mola
wydawnictwo Samo Sedno

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Książka o jodze, medytacji, zdrowym żywieniu i harmonii

Postautor: Kocur » 25 czerwca 2015, o 00:46

O ile uważam, że medytacja jest wartościowa, tak jednak łączenie tego ze stylem życia i zdrowym żywieniem to marketing i to mi się nie podoba, bo duchowość powinna być wolna od marketingu. Przesadna pro-zdrowotność to wg mnie jedna z najgorszych idei, która zniewala człowieka i czyni życie pustym czymś, co jest potrzebne samemu sobie, ale w zasadzie nie wiadomo dlaczego.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Awatar użytkownika
paniewa
Posty: 8
Rejestracja: 5 stycznia 2017, o 18:12
Reputacja: 0
Płeć: K

Książka o jodze, medytacji, zdrowym żywieniu i harmonii

Postautor: paniewa » 11 stycznia 2017, o 16:33

Czytałam tę książkę ale to nie jest moja ulubiona pozycja. Bardziej wolę te, które są poświęcone jednemu tematowi. Wtedy mogę się dowiedzieć z nich najwięcej i są to najbardziej wartościowe rzeczy.

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Książka o jodze, medytacji, zdrowym żywieniu i harmonii

Postautor: mczay » 30 października 2022, o 21:50

Jaką książke w tej tematyce polecacie?


Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości