Alergia?

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
ksanna70
Posty: 3
Rejestracja: 4 czerwca 2017, o 19:59
Reputacja: 0
Płeć: K

Alergia?

Postautor: ksanna70 » 4 czerwca 2017, o 21:57

Od kilku lat meczę się z dziwnymi objawami. Zaczyna się to na wiosnę, towarzyszą mi często; kaszel, zatkany nos, nieco opuchnięte powieki. Czasem, nie wiadomo dlaczego - oczy zaczynają mi łzawić. Wiadomo - u lekarza bylam, ale bez większego rezultatu. Niby mam problem z zatokami, ale ja podejrzewam raczej alergię. Niestety nie wiem na co mogłabym być uczulona, nikt z mojej rodziny nie mial wcześniej takiego problemu zdrowotnego. Podobno można wykonac sobie testy i się przekonać na co konkretnie jesteśmy uczuleni. To by mi znacznie poprawiło komfort życia. Oczywiście chce to zrobić odpłatnie, bo na bawienie się z lekarzem poz nie mam czasu. Myślę o tym centrum medycznym: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/prz ... rum-femQZr Tylko nie wiem czy jak tak przyjdę sobie ad hoc to czy od razu zostanę wyslana na te badania, czy nie potrzeba na to jakieś skierowania czy coś?

lasina
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2017, o 16:25
Reputacja: 0

Alergia?

Postautor: lasina » 23 października 2017, o 14:36

Rozumiem, że szukasz czegoś w Warszawie, w takim razie w CM Panorama niedługo będą wykonywane testy alergiczne w obniżonych cenach. Z tego co się orientowałam to jest kilka paneli, m.in. inhalacyjno-pokarmowy oraz środowiskowo-chemiczny i to od razu na kilkadziesiąt alergenów

sylwe2
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2018, o 08:14
Reputacja: 0
Płeć: M

Alergia?

Postautor: sylwe2 » 1 marca 2018, o 10:59

a ja testy miałem robione 4 lata temu i nic mi nie wyszło... a od 2 lat mam katar i kaszel + doszła dodatkowa reakcja alergiczna na leki i zapisałem się na NFZ do alergologa do Łodzi i termin mnie zadowala bo mam wizytę za miesiąc.
https://terazdieta.pl/

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Alergia?

Postautor: mczay » 23 listopada 2022, o 09:59

Sama niestety mam problemy z alergią i postanowiłam w końcu zapisać się do dobrego lekarza i rozpoczęłam odpowiednie leczenie


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości