Wasze sposoby na relaks?

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
uspokojona
Posty: 10
Rejestracja: 2 września 2017, o 14:12
Reputacja: 0
Płeć: K

Wasze sposoby na relaks?

Postautor: uspokojona » 14 czerwca 2020, o 22:28

Trudno nie zgodzić się z tą opinią. Zawsze pozostaje kwestia tego co konkretnie nas interesuje. Z biegiem życia ludzie zaczynają sobie zadawać wiele trudnych pytań na których odpowiedzi nie mogą sami znaleźć. Powstaje wtedy chęć odkrycia tego co nie znane, a najkrótsza do tego droga to zainteresowanie się książkami z zakresu duchowości. Nie musimy daleko szukać ponieważ wśród naszych rodaków znajdziemy świetych autorów. Jednym z takich jest chmielewski dominik któy studiował przez wiele lat teologię i filozofię. Jego twórczość wyróżnia się zaangażowaniem w szczegóły przy zachowaniu prostoty przekazu.

jacob
Posty: 35
Rejestracja: 14 grudnia 2017, o 08:25
Reputacja: 0
Płeć: M

Wasze sposoby na relaks?

Postautor: jacob » 1 listopada 2020, o 17:33

Najważniejsze to wiedzieć jak radzić sobie ze stresem i naprawdę warto korzystać z różnych sposobów na relaks bo to też bardzo pomaga w walcze ze stresem, ja próbowałem też jogi i treningu jacobsona

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Wasze sposoby na relaks?

Postautor: mczay » 18 listopada 2022, o 15:59

Tak naprawdę sam ogród jest bardzo fajną sprawą i ja jestem przekonany, że gdy mamy możliwość to na pewno warto jest o niego dbać


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości