Co porabiacie w czasie wolnym

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
Awatar użytkownika
AranelElbereth
Posty: 45
Rejestracja: 14 listopada 2013, o 16:12
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: AranelElbereth » 22 listopada 2017, o 17:07

Czytam książki,robię zdjęcia,rysuję,maluję czasem coś porzeźbię ale najbardziej lubię jeździć do schroniska (jestem wolontariuszem) i spędzać czas ze zwierzętami :kwiatek
Znalazłam sens życia,ten się zmienił.
zenbudda.blogspot.com
Moje prace: aranelelbereth.tumblr.com

Bóg istnieje dla tych którzy w niego wierzą,bóg nie istnieje dla tych którzy w niego nie wierzą.

Nhuzuta
Posty: 6
Rejestracja: 22 marca 2018, o 14:57
Reputacja: 0

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: Nhuzuta » 23 marca 2018, o 10:21

sporo czytam, oglądam filmy, pływam, skacze :)

krokusja
Posty: 37
Rejestracja: 26 lipca 2017, o 17:32
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: krokusja » 16 kwietnia 2018, o 07:51

W czasie wolnym przeważnie zdobywam się na jakąś aktywność na świeżym powietrzu ale kiedy nie ma odpowiedniej pogody to wolę obejrzeć w tv jakieś zawody, bardzo lubię też oglądać turnieje gry w polo. Największe sukcesy w tej dyscyplinie odnosił wśród Polaków Marek Dochnal ale jest u nas sporo znanych osób których łączy pasja gry w polo.

emilaa
Posty: 3
Rejestracja: 26 czerwca 2015, o 13:03
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: emilaa » 19 lipca 2018, o 20:39

Ja wolny czas staram się spędzać aktywnie, dużo jeżdżę na rowerze, lubię chodzić po górach, maluję, czytam książki, ogólnie się sama ze sobą nie nudzę.

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: mczay » 15 lutego 2019, o 17:14

W czasie wolnym to ja lubię sobie poćwiczyć, pobiegać, pojeździć na rowerze. Od niedawna też lubię chodzić do parku linkowego https://parklinowyjachranka.pl/ pod Warszawą. Mają tam trasę która szczególnie mi się podoba, lubię ją pokonywać. A do tego ceny mają atrakcyjne no i obsługa jest sympatyczna.

Karmeliowa Dama
Posty: 11
Rejestracja: 24 marca 2019, o 14:45
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: Karmeliowa Dama » 10 kwietnia 2019, o 10:15

Moją pasją jest pływanie - kocham ten sport. W wodzie (i pod wodą) czuję się jak ryba. Odpoczywam, odprężam się, relaksuję. Pływam niemalże wszędzie - na pływalni, w jeziorze, w morzu, a jeśli się uda to i w oceanie (wakacje...)
Zwracam też uwagę na odpowiednio dobrany strój kąpielowy oraz inne akcesoria pływackie. Ostatnio zaopatruję się w niezbędne gadżety w sklepie internetowym SUNBARREL ( https://sunbarrel.pl/pl ) i jestem bardzo zadowolona :) Jeśli ktoś ma podobne pasje - polecam.

uspokojona
Posty: 10
Rejestracja: 2 września 2017, o 14:12
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: uspokojona » 16 maja 2019, o 12:59

Lubie cos ugotowac dobrego.

klaudiuszd
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2019, o 12:54
Reputacja: 0
Płeć: M

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: klaudiuszd » 19 maja 2019, o 19:44

uspokojona pisze:Source of the post Lubie cos ugotowac dobrego.


Znalezc sobie jakas pasje w zyciu to bardzo wazna rzecz. Nie mozna przeciez przesiadywac tylko na kanapie przed telewizorem, to do niczego nie prowadzi. Sama od jakiegos czasu zainteresowalam sie kwestia zdrowego odzywiania. Duzo na ten temat mozna poczytac w sieci, takze opinie osob stosujacych diety. Trzeba natomiast umiec odsiac prawde od falszu i moim zdaniem wiekszosc tych relacji nie jest do konca rzetelna. Juz napewno mnie nie przekonuja zadne srodki pomagajace w chudnieciu bo to nie dziala. Bardziej trzeba sie skupic na zmianie swojego sposob odzywiania na bardziej naturalny. Na pierwszy rzut polecam wyrzucenie z jadlospisu produktow zawierajacych duze ilosci cukru. Oczywiscie nie mozna z niego totalnie rezygnowac bo jest potrzebny w mniejszych ilosciach. Ja staram sie go uzupelniac roznymi slodkimi przysmakami typu - https://uwielbiam.pl/przepis/piernikowo ... -imprezowe Raz na tydzien nikomu cos takiego nie zaszkodzi.

elli
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwietnia 2019, o 05:59
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: elli » 10 sierpnia 2019, o 23:41

Na co dzień żyję w dużym, zatłoczonym mieście. Nie jest to mój wybór, raczej konieczność życiowe. Staram się w każdy weekend jeździć na swoją działkę za miasto. Mamy tam z mężem domek całoroczny http://www.domki-holenderskie.org/kategoria-produktu/domki-caloroczne/ więc nie straszne mi zimno. Możemy się zrelaksować, pojeździć rowerami i zrobić ognisko. Nie wiem jak to jest możliwe, ale w takich miejscach czas zdecydowanie wolniej płynie. Marzę, żeby kiedyś na stałe przenieść się do mniejszej miejscowości albo nawet na wieś.

andzia
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2018, o 21:00
Reputacja: 0
Płeć: K

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: andzia » 8 września 2019, o 18:58

Ja lubię od czasu do czasu zadbać o swoją twarz jeśli mam tylko na to chwile. Przez to ciągłe zabieganie nigdy nie ma czasu dla siebie, więc każdy moment jest cenny. Mogę wam polecić super klinikę wykonującą zabiegi kosmetyczne na wysokim poziomie. Warto sobie popatrzeć na ich ofertę na ich stronie https://malaklinikaurody.pl/kosmetyka/. Mała Klinika to naprawdę świetne miejsce.

tatka
Posty: 12
Rejestracja: 3 grudnia 2019, o 18:58
Reputacja: 0

Co porabiacie w czasie wolnym

Postautor: tatka » 17 marca 2023, o 12:07

Z racji, że uwielbiam modę to w wolnym czasie przeglądam oferty moich ulubionych sklepów z ubraniami oraz dodatkami. Dzisiaj na przykład w oko wpadł mi brelok do torebki w sklepie Bigordi. Dajcie znać, czy znacie ten sklep i już coś u nich kupowaliście.


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości