Witam :)

Powitania, pytania, informacje o użytkownikach.
Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 110
Rejestracja: 18 marca 2007, o 14:00
Reputacja: 0

Witam :)

Postautor: Ariana » 18 marca 2007, o 14:30

Witam wszystkich cieplutko ;-)
To ja się przedstawię.. mam na imię Agnieszka, wiek 15.

Ezoteryką interesuję się od bardzo dawna, a na ścieżkę poznawania siebie i rozwoju duchowego wkroczyłam dość wcześnie... bo już od 10 roku życia zaczęto mnie poznawać z takimi tematami i pomagano w poznawaniu świata.
Jednak to co poznałam kłóciło się z moim dotychczasowym postrzeganiem rzeczywistości, a do tego w mojej okolicy miałam tylko 2 bliskie mi osoby, które wtedy mnie rozumiały.. Dlatego musiałam się zdecydować czy dalej pogłębiać swoją wiedzę i liczyć się z tym, że będzie czasem ciężko, czy dać sobie spokój.. Postanowiłam pójść dalej, co pociągnęło za sobą ogromne zmiany w moim życiu, które wzbogaciły moje wnętrze i pozwoliły wejść na ścieżkę poznania kim jestem.
A dzisiaj szukałam sobie inspiracji i trafiłam tu. Spodobała mi się ta miła atmosfera tutaj panująca, więc postanowiłam zatrzymać się na dłużej :)

Pozdrawiam :* :aniol

Awatar użytkownika
Dwako
Posty: 42
Rejestracja: 3 października 2006, o 20:49
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Dwako » 18 marca 2007, o 15:12

Witamy serdecznie Ariano :-)

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Postautor: Sidd » 19 marca 2007, o 08:30

Witamy :)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 110
Rejestracja: 18 marca 2007, o 14:00
Reputacja: 0

Postautor: Ariana » 9 lutego 2008, o 21:27

Ojć.... troszkę mnie tu nie było, kolejny zakręt na drodze ..... Ale już wróciłam, pełna nowych sił do działania ^^

Pozdrawiam :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek
Jesteśmy częścią historii, częścią opowieści ....


Wróć do „Użytkownicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość