A ja zaczynam swoja droge do światła....

Powitania, pytania, informacje o użytkownikach.
gagusia
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2007, o 23:12
Reputacja: 0

A ja zaczynam swoja droge do światła....

Postautor: gagusia » 3 stycznia 2007, o 23:32

Nie wiem sama skąd mnie tutaj przywiało, ale jak sądze nie ma przypadków. To ze tu jestem ....napewno mi pomoze i odnajde siebie ....[shadow=cyan][/shadow][glow=orange][/glow]

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Postautor: Sidd » 4 stycznia 2007, o 15:34

Witamy Cię serdecznie :)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

gagusia
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2007, o 23:12
Reputacja: 0

Postautor: gagusia » 4 stycznia 2007, o 22:54

tez cie witam......może podpowiesz mi jak znalezc sie na dobrej drodze, jak wyjsc z koła które mnie otacza , a które blokuje wyjscie na zewnątrz??? Czuje ze cos mnie mocno trzyma w sroku, a ja wiem ze musze wyjsc poza koło!!!

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Postautor: Sidd » 5 stycznia 2007, o 08:27

Przede wszystkim warto byś wiedziała, że mozna wyjść z tego koła.
Ptem wystarczy byś wyobraziła sobie, że już wyszłaś i znalazłaś się na właściwiej drodze. Takie wyobrażenie utrzymuj w umyśle do tej pory, aż faktycznie stwierdzisz, że już jesteś na dobrej drodze. :)

Mogą się przydać afirmacje. Na przykład: "Jestem otwarta na wszelkie nowości i inspiracje. Z łatwością potrafię zmieniać siebie i jest to dla minie bezpieczne. Zawsze trafiam na właściwe nauki i właściwych ludzi. Z każdą chwilą mój rozwój jest coraz bardziej jasny i prosty. Moje życie wypełnia się światłem"

Poza afirmacjami, poczuj się wewnętrznie otwarta i ciekawa nowych możliwości. Czytaj nauki i inspiracje różnych mistrzów duchowych. To na pewno pomoże Ci pójść dalej.

Możesz opisać dokładniej swój problem. Co teraz robisz i co Ci w tym przeszkadza?

:)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

gagusia
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2007, o 23:12
Reputacja: 0

Postautor: gagusia » 5 stycznia 2007, o 15:06

Teraz zyję w swiecie matrialnym....jestem szczęsliwa, mam kochana rodzinkę, narzeczonego , dzieci ...wszystko jest fajnie, tylko brakuje mi tego czegoś....tego czegoś co sama mogłabym dla siebie coś zrobić....magia, reinkarnacja, hipnoza regresyjna, runy, mandale...to wszystko cały czas koło mnie krązy, i wiem , czuje ze powinnam się w to wszystko zgłębić....ale ja sama nie wiem od czego zacząc, jaką droga podąrzyć zeby nie zbłądzić, czuję że potrzebuję kogoś kto mi w tym pomoże.....

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Postautor: Sidd » 5 stycznia 2007, o 15:36

Z mojego punktu widzenia, to co opisałaś jest szeroko pojętą ezoteryką. Jeśli chcesz poznać głebiej te różne ciekawostki świata, droga wolna :). Internet jest pełen ezoterycznych ciekawostek i informacji. Nie musisz od razu "przyjmować" nowej wiary, czy wchodzić na całego w daną drogę rozwoju. Na początkek poczytaj, zapoznaj się z różnymi punktami widzenia. Dzięki temu zdobędziesz szerszy pogląd na rzeczy, które Cię interesują.
Dalej wybierzesz to, co Cię na prawdę interesuje. Tu jest zupełna wolność. Droga zależy tylko od Ciebie i Twoich predyspozycji. Poznawaj to, co czujesz że warto poznać. Wszystko potoczy się dalej samo. :)

Jesteś w o tyle dobrym punkcie, ze nie masz cięższych problemów z tą rzeczywistością. Piszesz, że jesteś szczęśliwa. O to chodzi. Teraz tylko zależy od Ciebie co chcesz poznawać. Gdybym Ci wskazał drogę, mogłąbyś nią pójść, jednak umysł zawsze byłby ciekaw innych fenomenów ezoterycznych. Poczym i tak by zaczął je poznawać. Dlatego teraz nie musisz wybierać żadnej drogi. Po prostu poznawaj i baw się tym światem

A tutaj przydatne linki :
http://www.rozwojduchowy.net/linki.html
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net


Wróć do „Użytkownicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości