Dziura w glowie

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

Dziura w glowie

Postautor: kwiatuszek » 16 czerwca 2017, o 23:38

Witam.
Mam problem. Od pewnego czasu czuję dziwne wibrowanie po boku czaszki na skroniach na poziomie oczu . Jest to fizyczne uczucie jakby mi ktoś wiertarka dziurę robił. Nie boli mocno ale jest nieprzyjemne. Pojawia się z nikad podczas normalnych czynności nie przymedytacji itp. Jest się na nim skupię mogę rozszerzyć go przemiescic ale nie stłumić. To bardzo denerwujące. Czy wiecie co to takiego ?

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Dziura w glowie

Postautor: Freee » 23 czerwca 2017, o 23:08

Dowiesz się sam, jak się rozluźnisz, i pozwolisz sobie poczuć, powtarzam, poczuć na czym bazuje to co ci się dzieje, z czym jest związane, bez wymuszania, bez naciskania, po prostu pozwól by tak było do końca twoich dni. Wtedy spotkasz się z własnym oporem, z tym co nie chce tego czuć i pozwól tej części ciebie, nie chcieć, bądź świadomy tego jej "nie chcę" wysłuchaj jej historii, tego czego się boi jak to poczuje i rozluźniaj się z każdym oddechem. Jak nie będziesz stawiał oporu wobec własnego oporu, przepłynie i wtedy poznasz co naprawdę się z tobą dzieje,

Czasami to tylko zmiany w przepływie energii, i może się wydawać, że się coś dzieje, a czasami po prost zaczynasz zauważać coś, na co wcześniej nie byłeś wyczulony i wydaje ci się, że się coś dzieje, a to tylko rozszerzenie czucia i świadomości, o coś, co wcześniej było, tylko nie byliśmy tego wcześniej świadomi.

Na skroniach są czakramy, może to je czujesz :)
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

Dziura w glowie

Postautor: kwiatuszek » 24 czerwca 2017, o 22:35

Dziękuję za odpowiedź. Już tak zrobiłam i doszłam do podobnych wniosków ze zaczęłam po prostu czuć coś co już było bo mogę w pełni nad tym kontrolować teraz. Jeśli sie denerwuje czymś to skupiam się od razu na tym i wznosi się do góry. Uspokajam się momentalnie.

A czakry nie są z tyłu na kręgosłupie ?

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Dziura w glowie

Postautor: Freee » 24 czerwca 2017, o 22:54

Wzdłuż kręgosłupa są główne czakramy, są z przodu, jak i z tyłu ciała, są również, pomniejsze, np. na środku dłoni i końcówkach palców, skronie, jak i na środku stóp.
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

Dziura w glowie

Postautor: kwiatuszek » 24 czerwca 2017, o 23:29

Aha. Nie przywiązuję dużej uwagi do nazw i wiedzy o tym bo uważam że wszystko co przechodzi przez ludzki umysł nigdy nie będzie prawda . Co wejdę na jakąś stronę to pierdylard rodzajów energii ,co religia to inne nazwy . Wg mnie przyjdzie czas kiedy sama z siebie dowiem się o co chodzi w moich organizmie poza prawami fizyki i chemii o którym każdych wie.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

Dziura w glowie

Postautor: kwiatuszek » 25 czerwca 2017, o 00:11

Aczkolwiek ludzka ciekowsc zmusZa mnie do pytania się o zdanie innych. To zdumiewające. Haha. :mrgreen:
Jak człowiek nie chce być samotnym w czymkolwiek


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość