Magiczna znajomosc... jak to jest?

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
MikoPiko
Posty: 5
Rejestracja: 25 lutego 2017, o 01:26
Reputacja: 0

Magiczna znajomosc... jak to jest?

Postautor: MikoPiko » 25 lutego 2017, o 02:23

Czesc
Szukalam takiego miejsca aby zostac troche lepiej zrozumiana niz zazwyczaj. Dlatego jestem tu.
Chodzi o to, ze dosc czesto przejmuje sie pewna relacja. W duzym stopniu dziwnej.
Ogolnie ludzie mowia by zapomniec i zajac sie czyms. To oczywista rada jesli pominac to co z ta relacja zwiazane.
Ok. Tez chce i wiem, ze musze to zrobic. Musze zrobic cos. Tymczasem czuje sie glupia.

Problem w tym, ze ta osoba mi sie snila zanim ja poznalam. Mamy tez wiez telepatyczna. Snimy o sobie.
To co jest miedzy nami jest tak dziwne i "nienormalne", ze rady, ktore dostajemy od ludzi (nie wiem jak on, ale ja tak) to tyle co:
*isc sie zbadac
*zapomniec
*wtf

Jak to jest? Dlaczego ludzie nie wierza w takie rzeczy albo po prostu zbywaja to milczeniem? Dlaczego gdy z nim o tym rozmawiam, oboje przezywamy niemal to samo a potem wytwarza sie miedzy nami pole energetyczne, ktore chce nas od siebie odepchnac, dajac strach i zwatpienie? A po jakims czasie to pole zmienia sie w przyciaganie i wtedy dzieja sie dziwne, "magiczne" rzeczy. Takie, ze niektorzy mowia, ze sa "fajne" i "tez by tak chcieli". Z tym, ze to pole odpychajace jest w tej chwili mocniejsze a to przyciagajace sie przez nie uporczywie chce przebic. O co chodzi?
Czyzbym chciala sie chwalic tym? Bo nudzi mnie czas pomiedzy naszymi polaczeniami?
Cos robie nie tak?
Pytanie retoryczne?
Czy moze szukam rady ludzi, bo jednak wszyscy jestesmy polaczeni i samemu czasami sie nie da poradzic. Potrzebujemy siebie nawzajem do tworzenia, do realizacji pomyslow..

Nie wiem co dac na zakonczenie. Moze... ze jestem w potrzebie. Moze sama sie w nia wpycham ale ilez mozna tylko na sobie polegac? Gdy jest sie tak zmeczonym i w sumie to... beznadziejnie niezorganizowanym...

Taki kacik... kto chce i co, feel free...
xxx
Siema! To ja! Topola!

jajestemmiłością
Posty: 11
Rejestracja: 16 lutego 2017, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Magiczna znajomosc... jak to jest?

Postautor: jajestemmiłością » 25 lutego 2017, o 13:19

Rzecz nie w tym.
Nie ma tego, tego jest twoim pokojem albo jakąkolwiek przestrzenią w której znajduje się przedmiot.
Bo czyż nie on jest potocznie nazywany "rzeczą".

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Magiczna znajomosc... jak to jest?

Postautor: Freee » 22 kwietnia 2017, o 21:02

MikoPiko Poczytaj sobie coś o związkach karmicznych, to ci się dużo wyjaśni. I nie wierz w bzdury o bliźniaczych płomieniach bo to są hipnozy z poprzednich doświadczeń... Ogólnie wyluzujcie i więcej oddychajcie, medytujcie, a się wszystko zrównoważy...
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości