Kontakt

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
czarnycharakter
Posty: 1
Rejestracja: 6 lipca 2015, o 14:15
Reputacja: 0
Płeć: M

Kontakt

Postautor: czarnycharakter » 6 lipca 2015, o 14:26

Witam...

Piszę ponieważ szukam pomocy, wydaję mi się że może to być ostatnia deska ratunku dla mnie...

Od kilku lat zatraciłem kontakt z Bogiem.Stało się to można powiedzieć, że na moje życzenie.Niegdyś jak byłem małym chłopcem uczęszczałem do Kościoła,odmawiałem pacierz oraz rozmawiałem z Bogiem. Dziś nie mamy żadnego kontaktu a ja nie wiem którą drogą podążać - zastanawiam się nad swoim sensem istnienia, nie widzę siebie w przyszłości.Nie dawno dowiedziałem się o Opiekunach Duchowych,ponoć można ich przywołać i porozmawiać z nimi.Ponoć taki opiekun pomaga nam zrozumieć sens naszego istnienia.Czy to prawda, czy istnieje jakaś szansa abym i ja mógł zamienić kilka zdań ze swoim?


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
piotrekski
Posty: 163
Rejestracja: 28 stycznia 2015, o 17:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Kontakt

Postautor: piotrekski » 6 lipca 2015, o 16:12

Oczywiście to bardzo trudne bo wymaga dużej wiary i spokoju umysłu. Podeślę ci na pw pewne forum gdzie będziesz miał więcej informacji na ten temat.

A jeszcze zapytam- a może straciłeś wyobrażenie o bogu? Bo to nic złego :)
chcesz idź dalej idź choćby z nudów

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Kontakt

Postautor: JamesonWithApple » 6 lipca 2015, o 16:19

Czy ja dobrze rozumiem? pytasz jak odzyskać kontakt z czymś abstrakcyjnym? Jak byłeś chłopcem miałeś dwucyfrowe IQ, więc robiłeś wszystko co zostało Tobie powiedziane.. mówisz, że rozmawiałeś z Bogiem? a co mówił?... Sens istnienia to bardzo skomplikowany temat na który Bóg Tobie nie odpowie.. nie można nikogo przywołać bo nic takiego nie istnieje.. obawiam się, że nie rozumiesz co znaczy rozwój duchowy..

Każdy wierzący powinien się z tym zgodzić co jest zaprzeczające:
Kiedy powiesz, że mówisz do Boga jesteś wierzący..
Kiedy powiesz, że Bóg mówi do Ciebie jesteś wariatem..

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Kontakt

Postautor: JamesonWithApple » 15 lipca 2015, o 11:54

czarnycharakter
Nie bierz moich słów na poważnie, oczywiście jak wierzysz to wierz.. Może jest właśnie tak, niepotrzebnie Tobie mieszam..


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości