Ale kusząca dziewczyna!!!

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Ale kusząca dziewczyna!!!

Postautor: kwiatuszek » 24 czerwca 2015, o 09:06

Zyjemy w spoleczenstwie ograniczajac siebwie nawzajem. Nie ma tu miejsca dla odmiencow. Kto nie umie sie dostowac-ginie. Masz prawie 30stke wiec powinienes doskonaleroz umiec ze rzucenie wszystkiego i pojscie na zywiol to tylko zludzenie wolnosci bo wolni nie bedziemy nigdy.

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Ale kusząca dziewczyna!!!

Postautor: JamesonWithApple » 24 czerwca 2015, o 09:11

kwiatuszek pisze:Zyjemy w spoleczenstwie ograniczajac siebwie nawzajem. Nie ma tu miejsca dla odmiencow. Kto nie umie sie dostowac-ginie. Masz prawie 30stke wiec powinienes doskonaleroz umiec ze rzucenie wszystkiego i pojscie na zywiol to tylko zludzenie wolnosci bo wolni nie bedziemy nigdy.

i właśnie dlatego jestem prawie pewien, że za te kilka dni zaryzykuję.. to że wolni nigdy nie będziemy to wiem, ale wiesz co mnie odróżni od innych? że byłem tak szalony żeby poświęcić pracę, znajomych, rodzinę.. jak wszystko przegram to będzie, bardzo bardzo źle, jak się uda to będę prowadzić życie o jakim marzyłem.. i właśnie w tym problem, jeszcze trochę i będzie ta 30ka a to mnie jeszcze bardziej dobija, że mija rok za rokiem a ja nigdy nie zaryzykowałem żeby uczynić moje życie lepszym.. podobno jedyną porażką jest rezygnacja

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Ale kusząca dziewczyna!!!

Postautor: JamesonWithApple » 25 czerwca 2015, o 20:11

decyzja podjęta, 30go podejmuję najważniejszą decyzję swojego życia... chcę wybrać jedną chwilę, jeden moment w życiu od którego przestanę się bać... i właśnie to wybieram...

nikt
Posty: 368
Rejestracja: 4 marca 2009, o 11:25
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ale kusząca dziewczyna!!!

Postautor: nikt » 25 czerwca 2015, o 21:25

Powodzenia.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ale kusząca dziewczyna!!!

Postautor: Kocur » 26 czerwca 2015, o 01:20

Trzymam kciuki :) Doskonale rozumiem Twoją decyzję, bo skoro nigdy nie będziemy wolni to wszystko jedno czy mieszkasz w willi czy w ruderze. Obie sytuacje różni jakość i komfort, ale obie są ograniczeniem i nie dają szczęścia. A wysiłek można wkładać tylko w momencie kiedy spełnia się marzenia. I warto pamiętać, że obowiązki wynikają z praw, a nie odwrotnie.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Ale kusząca dziewczyna!!!

Postautor: JamesonWithApple » 26 czerwca 2015, o 08:31

Dzięki.. a nawet jak nie wyjdzie i wszystko stracę to z całych sił postaram się odbudować przynajmniej część życia.. tego rodzaju ryzyko sprawia, że nawet śniadanie smakuje inaczej bo wiem co mnie czeka ;)


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości