Afirmacje, które odmieniły moje życie

Wiele inspiracji natemat narzedzi duchowego rozwoju.
Klaskaut
Posty: 2
Rejestracja: 28 listopada 2013, o 21:15
Reputacja: 0

Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: Klaskaut » 17 lutego 2014, o 21:15

Kiedyś nieśmiały, zamknięty w sobie, mówili na mnie popychadło, pasożyt, a nawet śmieć - do dziś jeszcze bolą mnie te słowa, które zresztą chyba na zawsze pozostawią ślad w mojej psychice, tego już się nie da zmienić. Nawet na pierwszym roku studiów mnie wyśmiewano, leczyłem się u psychologa, aż w końcu moja mama przeczytała o afirmacjach, dokładnie takich o jakich jest tutaj mowa: [reklama usunięta] - zacząłem stosować tę "kurację" to mi pomogło, odmieniło moje życie zupełnie naprawdę po tygodniu już zacząłem patrzeć inaczej na świat, po coraz dłuższym czasie stosowania tych afirmacji czułem jak tworzy sie pewnego rodzaju bariera odpierająca wszystkie ataki z zewnątrz a później już nawet potrafiłem się odezwać w swojej obronie. Naprawdę wierzcie mi, że niesamowicie warto jest szukać sposobu na to by zmienić swoje życie.
Chciałabym zaapelować: JEŻELI JEST CI ŹLE, TO JEST NA PEWNO JEST NA TO SPOSÓB ABY BYŁO CI DOBRZE - ja doświadczyłem tego, cierpiałem wiele lat ale nigdy sie nie poddałem.

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: Sidd » 18 lutego 2014, o 00:03

Kolejna kryptoreklama afirmacji Hepika?

Sporo tu było takich ukrytych w postach reklam. Kilku nowo zarejestrowanych "polecało" i bylo zachwyconych tym systemem. Tylko czy reklama może być rzetelna? Jeśli ludzie stwierdzą, że takie posty są pisane tylko w celach reklamowych i nie są szczere, to będzie to raczej antyreklama systemu hepika.

Dobry system obroni się sam, nie trzeba go reklamować.

Problem z nagranymi afirmacjami jest taki, że nie są one elastyczne i nie dopasowują się do człowieka. Dlatego najlepiej pisać swoje własne afirmacje i zwracać uwagę na uczucia, by w razie potrzeby je zmienić.
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: Niewinny » 18 lutego 2014, o 00:25

no dobra ale ta zaplate to moglbys ukryc :lol:

edek.kredens
Posty: 3
Rejestracja: 5 marca 2014, o 16:05
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: edek.kredens » 5 marca 2014, o 16:14

afirmację i mi pomagają wyjść z dołka, znaleźć dziewczynę i wspomagam się jeszcze feromonami.
zegarki męskie najlepsze na prezent są zegarki kupuj je na urodziny.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: villah » 6 maja 2014, o 21:45

edek.kredens pisze: wspomagam się jeszcze feromonami.


:lol:

kamil.lisowski
Posty: 51
Rejestracja: 8 kwietnia 2015, o 16:58
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: kamil.lisowski » 16 maja 2015, o 11:00

A ja sobie loda robię i gorącą śmietanką się karmię :)

Awatar użytkownika
piotrekski
Posty: 163
Rejestracja: 28 stycznia 2015, o 17:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: piotrekski » 5 czerwca 2015, o 13:59

Znakomita afirmacja polecanego od Moojiego a także prze ze mnie "dziękuję".
Może ona służyć również bardo dobrze jako mantra.



Więc dziękuję :)
chcesz idź dalej idź choćby z nudów

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: JamesonWithApple » 22 czerwca 2015, o 08:31

medytacje są dla ludzi słabych.. człowiek silny posiada te cechy naturalnie tylko są ukryte przez wychowanie.. osobiście wszelkie praktyki medytacyjne, relaksacyjne oraz wyższe poziomy jak oobe są stratą czasu.

Awatar użytkownika
piotrekski
Posty: 163
Rejestracja: 28 stycznia 2015, o 17:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: piotrekski » 30 czerwca 2015, o 21:09

Nie rozumiem co to znaczy, że medytacje są dla ludzi słabych. Tego też się trzeba nauczyć, to też jest swojego rodzaju droga. Może cię to nudzi i dlatego tak mówisz? Mahawira czy Budda osiągneli stan oświecenia poprzez właśnie medytacje.
chcesz idź dalej idź choćby z nudów

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Afirmacje, które odmieniły moje życie

Postautor: Prometeusz » 30 czerwca 2015, o 22:50

JamesonWithApple pisze:medytacje są dla ludzi słabych.. człowiek silny posiada te cechy naturalnie tylko są ukryte przez wychowanie.. osobiście wszelkie praktyki medytacyjne, relaksacyjne oraz wyższe poziomy jak oobe są stratą czasu.


Są stratą czasu tylko dla tych co mają nierealistyczne oczekiwania w stosunku do nich. Dla innych mogą być przydatnym ćwiczeniem wnoszącym pewne korzyści do naszego funkcjonowania. Medytacja może być dla każdego. Tak samo jak kąpiel może być dla każdego.


Wróć do „Medytacje, Afirmacje i Modlitwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości