MISJA ŻYCIOWA

Wiele inspiracji natemat narzedzi duchowego rozwoju.
Agnieszka Jurko
Posty: 147
Rejestracja: 17 marca 2010, o 10:11
Reputacja: 0
Płeć: K

MISJA ŻYCIOWA

Postautor: Agnieszka Jurko » 3 lipca 2013, o 12:12

MISJA ŻYCIOWA

prowadzi Tom de Winter z Holandii

7 – 8 września w Warszawie


Większość z nas zadaje sobie pytania Czy jestem na właściwej ścieżce? Co jest moją misją życiową? Odpowiedź jest bardzo blisko – jest ukryta w Pełni Świętości naszego ciała. (z ang. Wholiness zamiast Wholeness). Zauważ, że słowo pełnia (wholeness) jest tutaj zapisane inaczej, jako Pełnia Świętości (wholiness = whole + holiness). Powinno być po prostu Świętość, ale wtedy większość z nas pomyślałaby o religii.

Niektórzy z nas żyją jak w pętli i doświadczają ciągle powtarzających się wydarzeń. Jesteśmy też stale wprowadzani w błąd poprzez nasze myśli (ego), które ingerują w wyrażanie naszego Autentycznego Ja. Przez lata nauczyłem się, że ego potrafi być bardzo sprytne i nawet sprawia wrażenie naturalnego. Aby odnaleźć głos Autentycznego Ja, musimy zrozumieć język naszego ciała czyli nasze uczucia.
Wszyscy jesteśmy Duszami, które żyją w fizycznych ciałach. Jesteśmy Wszechświatem, który wyrażany jest poprzez nasze fizyczne ciała. Budda był mędrcem i mówił: „Bądź z Tym co Jest”. Kiedy żyjemy w teraźniejszości i odczuwamy to co jest, nasze ciało wskazuje nam właściwą drogę, jest naszym Wewnętrznym Przewodnikiem i mówi jaki jest nasz Kosmiczny Plan.

Na tym warsztacie wrócimy do naszej autentyczności z czasów dzieciństwa. Nadal te wspomnienia są wewnątrz nas. Kiedy uśmiechaliśmy się będąc szczęśliwi i kiedy płakaliśmy, gdy czuliśmy się smutni. Spędzimy dwa dni doświadczając ciszy w naszych ciałach, która sprawi, że staniemy się świadomi naszych fizycznych odczuć. Nauczymy się rozumieć nasze zachowania wynikające z zaspokajania ego i z naszego Autentycznego Ja. Dowiemy się czym jest osobowość, a także czym jest Kosmiczny Przepływ. Na koniec zadamy sobie pytanie: Czy podążam za wskazówkami, które płyną do mnie z Wszechświata?

Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat ludzkich zachowań oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry, podnoszenia aktywności fal mózgowych. Ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od D. Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.
Opłata: 590 zł. Warunkiem uczestnictwa jest 200 zł zaliczki wpłaconej do 15 sierpnia.
Miejsce: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo)
Oprócz tego warsztatu Tom poprowadzi także warsztat WEWNĘTRZNE DZIECKO (9-tego września) oraz indywidualne konsultacje (10-11 września). Szczegóły na stronie organizatorki Agnieszki. Przy udziale w dwóch warsztatach zniżka 100 zł!
Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528
Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/614-misja-zyciowa.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Medytacje, Afirmacje i Modlitwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości