NOWY TEMAT NA FORUM

Regulamin, wszelkie pytania, informacje odnośnie forum, zgłoszenia... itp.
Awatar użytkownika
kubzlud
Posty: 29
Rejestracja: 16 grudnia 2009, o 01:11
Reputacja: 0

NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: kubzlud » 22 stycznia 2010, o 23:01

Chciałbym Zaproponować założenie nowych tematów na Forum i chciałbym usłyszeć wasze zdanie!!!

1. Istoty pozaziemskie - Spotkania twarzą w twarz, łączność telepatyczna piktogramy, statki wszystko co związane z naszymi braćmi z poza naszej planety.

Ostatnio wiele zjawisk pozostaje niewyjaśnionych i zacząłem się nim interesować doszedłem do ciekawych informacji wartych umieszczenia na forum. Niektóre z tych cywilizacji są nieco "wyżej" od nas w rozwoju więc sądzę że ciekawie było by tu o tym pogadać. Co dwie głowy to nie jedna ;)


2. Feng Shui - wszystko o organizacji przestrzeni życiowej w której się znajdujemy - Głównie Porządkowanie domu i pozbywaniu się z niego przedmiotów zbędnych lub nielubianych, które skutecznie potrafią blokować przepływ energii w naszym życiu.

Proszę pisać co o Tym myślicie!!! :czytaj :ok

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: Niewinny » 22 stycznia 2010, o 23:10

kubzlud pisze:Chciałbym Zaproponować założenie nowych tematów na Forum i chciałbym usłyszeć wasze zdanie!!!

1. Istoty pozaziemskie - Spotkania twarzą w twarz, łączność telepatyczna piktogramy, statki wszystko co związane z naszymi braćmi z poza naszej planety.

Ostatnio wiele zjawisk pozostaje niewyjaśnionych i zacząłem się nim interesować doszedłem do ciekawych informacji wartych umieszczenia na forum. Niektóre z tych cywilizacji są nieco "wyżej" od nas w rozwoju więc sądzę że ciekawie było by tu o tym pogadać. Co dwie głowy to nie jedna ;)


2. Feng Shui - wszystko o organizacji przestrzeni życiowej w której się znajdujemy - Głównie Porządkowanie domu i pozbywaniu się z niego przedmiotów zbędnych lub nielubianych, które skutecznie potrafią blokować przepływ energii w naszym życiu.

Proszę pisać co o Tym myślicie!!! :czytaj :ok


Gówniane pomysły.
Może jak spotkasz jakiegoś kosmitę to po prostu to opisz.

Awatar użytkownika
FreeGhost
Posty: 149
Rejestracja: 17 stycznia 2010, o 16:20
Reputacja: 0
Płeć: M

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: FreeGhost » 22 stycznia 2010, o 23:39

Na pewno jest spora ilość osób których to interesuje, jestem za.

Wszechmogący jeśli jest się w TERAZ, wszystko jest świeże, nowe i jedyne w swoim rodzaju. I na pewno nie gówniane...
Jeżeli naprawdę uważasz że pomysł kolegi jest g*******, musiałeś wpierw osądzić ten pomysł na podstawie czegoś co juz dawno nie istnieje, czyli jest fałszem. Tym samym osąd, że coś jest gówniane takim też sie staje - Fałszem.
Wiesz… "Wszystko sprowadza się do teraz"
“Gdy pozwolicie powstać temu, co jest w was, wtedy to, co macie, uratuje was. Jeśli nie istnieje to, co jest w was, wtedy to, czego nie macie w sobie, uśmierci was”.

Ekhmm

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: Ekhmm » 23 stycznia 2010, o 11:14

Ostatnio wiele zjawisk pozostaje niewyjaśnionych i zacząłem się nim interesować doszedłem do ciekawych informacji wartych umieszczenia na forum. Niektóre z tych cywilizacji są nieco "wyżej" od nas w rozwoju więc sądzę że ciekawie było by tu o tym pogadać. Co dwie głowy to nie jedna ;)

Jezeli masz jakies osobiste doswiadczenia z UFO, to jestem za, jesli chcesz kopiowac watki z innych forow, lub wklejac (podrobione?) filmiki z internetu, to PO CO?

2. Feng Shui - wszystko o organizacji przestrzeni życiowej w której się znajdujemy - Głównie Porządkowanie domu i pozbywaniu się z niego przedmiotów zbędnych lub nielubianych, które skutecznie potrafią blokować przepływ energii w naszym życiu.

To bzura, przedmioty nie blokuja zadnej energii, przedmioty sa neutralne.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: : NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: Niewinny » 23 stycznia 2010, o 11:16

FreeGhost pisze:Na pewno jest spora ilość osób których to interesuje, jestem za.

Wszechmogący jeśli jest się w TERAZ, wszystko jest świeże, nowe i jedyne w swoim rodzaju. I na pewno nie gówniane...
Jeżeli naprawdę uważasz że pomysł kolegi jest g*******, musiałeś wpierw osądzić ten pomysł na podstawie czegoś co juz dawno nie istnieje, czyli jest fałszem. Tym samym osąd, że coś jest gówniane takim też sie staje - Fałszem.
Wiesz… "Wszystko sprowadza się do teraz"


Każda twoja analiza "TERAZ" jest fałszywa

Awatar użytkownika
sensiti
Posty: 248
Rejestracja: 6 września 2009, o 19:28
Reputacja: 0

Re: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: sensiti » 23 stycznia 2010, o 18:03

Mam przyjaciela który przeżył "porwania" nie raz, zaczeło się to jak miał 6 lat wszystko opisywał w swoich pamiętnikach rodzice skierowali go na leczenie. Moja koleżanka również tylko u niej było to dość drastyczne i było wielu świadków skończyło się szpitalem i brakiem reakcji na jakiekolwiek bodźce zęwnetrzne była w letargu 2 dni do dziś mówi o tym bardzo nie chętnie wiemy tylko tyle że odczuwała obecność innych istot :-/ Ja miałam również dziwne doświadczenia od dziecka do dziś jest to trudne do wyjaśnienia, rzadko o tym mówie i szczerze to nie mam ochoty do tego wracać...po pierwsze dlatego że ludzie w to z reguły nie wierzą, po drugie było to bardzo osobiste i bolesne przeżycie dodam że świadome...a poza tym nie jestem pewna tego czy to nie był wytwór mojej wyobraźni bardzo rzeczywisty "wytwór" i chyba wole przy tym pozostać :-D nasz umysł potrafi spłatać różne figle :mrgreen:

Awatar użytkownika
FreeGhost
Posty: 149
Rejestracja: 17 stycznia 2010, o 16:20
Reputacja: 0
Płeć: M

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: FreeGhost » 23 stycznia 2010, o 18:48

Wszechmogacy pisze: Każda twoja analiza "TERAZ" jest fałszywa

Och ja nie analizowałem Teraz, a tylko g******* osąd...
“Gdy pozwolicie powstać temu, co jest w was, wtedy to, co macie, uratuje was. Jeśli nie istnieje to, co jest w was, wtedy to, czego nie macie w sobie, uśmierci was”.

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: Sidd » 23 stycznia 2010, o 18:59

Propozycje tematów ciekawe.

Utorzę dział "Harmonia życia", który będzie dotyczył odżywiania, zdrowia, organizacji otoczenia, harmonii człowieka z naturą. Czyli ogólnie dotyczył będzie aspektów życia materialnego. :)

Co do ufo, nie chciałbym narazie tego rozwijać, jest to temat zbyt daleko odbiegający od duchowości, a budzący raczej kontrowersje. Choć zastanowię się i może utworzony zostanie dział, który pomieści to zagadnienie i jemu podobne.

PS. przeniosłem ten temat do działu Podstawy.

Awatar użytkownika
FreeGhost
Posty: 149
Rejestracja: 17 stycznia 2010, o 16:20
Reputacja: 0
Płeć: M

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: FreeGhost » 23 stycznia 2010, o 20:13

Kiedyś przy okazji czytania jakiejś książki o plejadianach powstało we mnie dużo niezrozumienia dla tych istot. Miałem masę pytań odnośnie ich intencji w stosunku do nas. I zdziwienia, czemu chcą nam pomagać.
W pewnym momencie jeden z nich pojawiał się i zaczął mi wszystko tłumaczyć. Był bardzo otwarty i nic nie ukrywał. Długo rozmawialiśmy i otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania, jak i aspekty mojego braku zaufania wobec nich.
Pamiętam, że przez to spóźniłem się 4 godziny do pracy, ale było ciekawie.


Mając naście lat zaczął mi się śnić pewien sen w odcinkach. Za każdym razem jak mnie nic nie obudziło, to śnił mi się dalszy ciąg. Miałem już tych snów ok 8-10. Połowa z nich była przerwana, po prostu się budziłem z różnych przyczyn. To wszystko, co do tej pory mi się wyśniło. Ostatni raz śnił mi się z 10 lat temu.

Początek zawsze ten sam. Mieszkanie w bloku, w którym się wychowałem, 8 piętro, mój pokój, stoję przed oknem. Czekam. Wiem ze zaraz nadlecą. To, co czuje jest niesamowite, jakbym był w wielkim uniesieniu duchowym, rozumiem i wiem, biorę w tym udział, wiedziałem o tym ze tak będzie, jestem przygotowany, jestem gotowy, wiem, że to już ten czas i ta pora, nigdy nie było lepszej;). Już czas. To ten czas...
Czekam. Czuje, że się już zbliżają, jeszcze ich nie widzę, lecz wyczuwam je energetycznie, wibracyjnie, telepatycznie? - po prostu czuje ich bardzo wyraźnie. Po chwili pojawiają się z lewej strony - wpierw bardzo szybkie, małe, po chwili nadlatują coraz większe i jakby wolniejsze, znam znaczenie i cel każdego statku, dokładnie wiem, co jest na pokładzie każdego i jakie zadania mają, czekałem na nich... Już od dawana... Zapowiedziano mi ich przybycie i cel...
Czuje wielki spokój, zrównoważenie, harmonię i uniesienie duchowe. Czuje radość i głębokie znaczenie tego wydarzenia dla Ludzkości.

Są przy mnie moi opiekunowie i rodzina duchowa. Zaraz przed moim oknem, bardzo blisko mnie przetaczają się najróżniejsze pojazdy, niektóre lecą tak nisko, że widzę ich z góry. Jedne wirują inne wydłużone suną powoli, jeszcze inne barwnie świetliste suną trochę szybciej. Są też takie potężne, które wyglądają jak dwa młoty, złączone trzonkami ze sobą powoli, rotacyjnie obracając się w około swojej osi suną powoli.
Czuje ich wibracje i istoty w środku, oni wyczuwają również że ja wiem i czuje ich, przesyłają mi wibracje dostojeństwa i szacunku, wysyłam im miłość i wewnętrzny ukłon szacunku.

Za plecami mam rodziców, którzy już dawno wpadli w totalną panikę i przerażenie, próbuje im spokojnie wytłumaczyć wszystko, ale są tak przerażeni, że w ogóle mnie nie słuchają. Patrzą na mnie jak na wariata, ich uwagę przykuwa tylko jedna myśl, jedno uczucie – jak uratować siebie!.

Czuje się całkowicie bezpiecznie mam jakby kontakt z każdym pojazdem, odbieram informacje, jakie przekazują sobie nawzajem, wszystko jest jawne, proste, jasne i oczywiste. Uśmiecham się do siebie, wiem, że to koniec oddzielenia ludzi od ras -społeczności - rodziny - wszechświata. Cieszę się na samą myśl o możliwościach i drogach, jakie otwierają się właśnie przed ludzkością – mieszanką ras wszechświata…

Jak byłem mały nie rozumiałem tych uczuć i stanów.
“Gdy pozwolicie powstać temu, co jest w was, wtedy to, co macie, uratuje was. Jeśli nie istnieje to, co jest w was, wtedy to, czego nie macie w sobie, uśmierci was”.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: Niewinny » 23 stycznia 2010, o 20:15

Pojawił się w formie widzialnej ?

Awatar użytkownika
FreeGhost
Posty: 149
Rejestracja: 17 stycznia 2010, o 16:20
Reputacja: 0
Płeć: M

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: FreeGhost » 23 stycznia 2010, o 21:03

Nie, w przestrzeni niematerialnej, odbierałem go mentalnie, uczuciowo, energetycznie, duchowo (czując sercem jego wnętrze) i telepatycznie odbierałem jego słowa.
Wiem troche ograniczający sposób komunikacji, ale wtedy był dla mnie najbardziej przysfajalny, prosty i zrozumiały.
Nie ukrywał się, jak większość, był otwarty (pokazywał całego siebie ) więc odbierałem cała jego istotę na wszystkich poziomach. (na tych których byłem zdolny) Czułem jego reakcje na moje pytania, czułem jak niektóre informacje chce ukryć przede mną. Jednak odbierając moją reakcje - czyli od razu podejrzliwość, co do jego istoty, to otwierał się jeszcze bardziej (jakby mówiąc nie ma nic do ukrycia) Wtedy odbierałem to dla czego i z jakiego powodu nie chciał mi cos pokazywać.
Z reguły były to rzeczy których moja percepcja wtedy nie była w stanie objąć, zrozumieć i przyjąć. Ja miałem celerona 266 Hz on Quada 4 rdzenie po 10 GHz. Informacje były za duże i za szybkie do obróbki.
“Gdy pozwolicie powstać temu, co jest w was, wtedy to, co macie, uratuje was. Jeśli nie istnieje to, co jest w was, wtedy to, czego nie macie w sobie, uśmierci was”.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: Niewinny » 23 stycznia 2010, o 21:16

Nie materialnie, i wszystko jasne ;-)

Można próbować siebie oszukiwać ale tylko do pewnego stopnia

Awatar użytkownika
FreeGhost
Posty: 149
Rejestracja: 17 stycznia 2010, o 16:20
Reputacja: 0
Płeć: M

: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: FreeGhost » 23 stycznia 2010, o 23:54

Materia to tylko 3 % prawdziwego świata. Dla mnie to jest jasne.
Fakt pojawił się w formie niematerialnej, ale dla mnie widzialnej.
Szczerze mówiąc jak by się pojawił mi nagle w mieszkaniu w formie fizycznej (której defakto już nie posiadają) to bym puścił w pory.

Zgadza się, do pewnego stopnia.
Ponieważ doświadczenie, jest doświadczeniem i broni się samo,
zmienia człowieka od środka.

Pytałeś to starałem ci się odpowiedzieć wyczerpująco.
Jakkolwiek ty to odbierasz – powiem MASZ RACJE!
Masz prawo myśleć i czuć wedle własnego uznania.
“Gdy pozwolicie powstać temu, co jest w was, wtedy to, co macie, uratuje was. Jeśli nie istnieje to, co jest w was, wtedy to, czego nie macie w sobie, uśmierci was”.

Awatar użytkownika
kubzlud
Posty: 29
Rejestracja: 16 grudnia 2009, o 01:11
Reputacja: 0

Re: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: kubzlud » 24 stycznia 2010, o 02:42

Bardzo się cieszę że Temat się rozwija :-D

"Nowe" Rzeczy zawsze wprowadzają kapkę kontrowersji.
Jeżeli ktoś miał podobne przeżycia proszę się nie krępować.
Sądzę że są tu dojrzałe wiarygodne osoby i też takie które potrafią puścić wodzę fantazji i po prostu pomyśleć sobie jak to cudownie byłoby mieć takich fantastycznych sąsiadów i przyjaciół. Nie koniecznie muszą być źli przestańmy się ich bać. Przestańmy patrzeć przez pryzmat zagłady ludzi. Nic nam nie grozi. Fell Good!! Don't worry be happy now ;)

Dziękuję za rozpatrzenie mojej Propozycji co do Feng Shui. ;)

A reszta chyba sama się rozwinie :)

Bajuajuajuaj! :ok

Awatar użytkownika
kubzlud
Posty: 29
Rejestracja: 16 grudnia 2009, o 01:11
Reputacja: 0

Re: NOWY TEMAT NA FORUM

Postautor: kubzlud » 24 stycznia 2010, o 02:44

Ah i zna możę ktoś jakieś ciekawe książki związane z tym tematem? :?:


Wróć do „Podstawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości