Propozycje zmian na forum...

Regulamin, wszelkie pytania, informacje odnośnie forum, zgłoszenia... itp.
Corey
Posty: 8
Rejestracja: 17 października 2009, o 15:30
Reputacja: 0

: Propozycje zmian na forum...

Postautor: Corey » 2 listopada 2009, o 03:38

Ja pozwole sobie tu wtrącić drobną informację, skoro dyskutujemy o zmiananach i ewolucji rozwojduchowy.net ale nie tylko, bo i tyczy sie to nas, czyli portalu duchowego.:)

Otóż niedawno zauwazylem tu w ktorymś wątku, iż jedna osoba pisała coś o grze komputerowej PlaneScape:Torment i z tego co zrozumiałem niebardzo jest tu miejsce na takie teskty.
A wiec juz jest miejsce (u nas) gdyż wlasnie na Portalu Duchowym dodalismy nowy dział - Pasje - w ktorym znajdą sie wszelkiego rodzaju teskty poza-tematyczne (czyli niezwiazane bezposrednio z rozwojem duchowym czy ezoteryką), a stanowiące element fascynacji i zainteresowań czytelników i twórców portalu. Tak więc proponuję osoby z takimi tekstami jak subiektywne recenzje filmów, gier czy muzyki, kierować wlasnie do nas.

Pisze tu o tym, gdyż uznałem, że skoro rozmawiamy o zmianach w obrębie tego co tworzymy, to zakomunikuje dodatkowy kierunek, ktorym chcemy sie troche wyrozniać. ;)
Pozdrowienia z mocą miłości i światła:
Corey
www.portal-duchowy.pl

Ekhmm

: Propozycje zmian na forum...

Postautor: Ekhmm » 2 listopada 2009, o 11:10

Przykro mi, ale ja obecnie nie moge pomoc jesli mowa o pozycjonowanie, chcialem tylko napisac, ze byc moze przyciagneloby to wiecej uzytkownikow.
Skoro strona jest na slowa "rozwoj duchowy" na pierwszym miejscu, to ok, no i przeciez ta witryna jest przeznaczona dla mocno specyficznego srodowiska, wiec kto szuka i tak znajdzie.
Co do joomli, to sie nie znam.

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Propozycje zmian na forum...

Postautor: mczay » 8 kwietnia 2023, o 10:54

Moim zdaniem te propozycje są naprawdę bardzo dobre


Wróć do „Podstawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości