KONIEC NEW AGE

Droga świadomości - Inspiracje, teksty i artykuły.
Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

KONIEC NEW AGE

Postautor: SAM » 30 grudnia 2016, o 00:02

Obrazek

OLD STILE

:-D

Ostatnio miałem, że przestałem się tym w ogóle interesować, przestałem cokolwiek osiągać w tym kierunku, coś co było dla mnie podstawom do życia...... stało się bez znaczenia, a wtedy się to stało. Właśnie wtedy gdy już się pogodziłem iż to miraż iż nigdy tego nie osiągne, zaakceptowałem i pozwoliłem, bo i tak ta praca która wykonałem do tej pory dała mi wiele spokoju inny stan bycia, bycia takim jaki jestem, bez zmiany, istnienie.... bez znaczenia

I stało się.....
JESTEM
i to nie jest stwierdzenie, ale doświadczenie, wsiąść znów duży oddech po długim śnie. Choć w prawdzie dzięki wielkiemu zaufaniu tego ciała i umysłu, zawsze byłem Obecny i prowadziłem go od najmłodszych lat.
Tak świat na zewnątrz jest lustrem, w prawdzie jest pełen prze piękności i doskonałości, w fałszu się rozpada, jest zabrudzony. Bo właśnie na tym polega przypomnienie, gdyż prawda nie jest na zewnątrz, a wewnętrznym odbiciem.

Gdy człowiek chce polepszyć swoje ludzkie ja, to efekt jest burzowy, bo ja jest tymczasowe i nie podlega ewolucji, czyli ciągłości istnienia, zaś Dusza duże Ja się zmienia, ewoluuje, gdyż pamiętajcie iż w dusze Świadomość się skompresowała do zbioru by odpowiedzieć kim/czym jest, więc celem nie było stworzenie życia i dbanie niego, lecz przejawianie no i właśnie TYM JESTEM tak jak i każdy z was, lecz największa trudność to pozwolenie na integracje ludzkiego ja. Bo na chwile obecną w kreacji to koniec tego kręgu, to wszystko co było możliwe do osiągnięcia w drugi kręgu, Pełna Świadomość obudzona i istniejąc w fizycznej formie.

Trzeba tu też dodać iż następny krąg będzie poszerzeniem tego, jak się całość istnienia wypełni w tym (stąd plus w okręgu, symbolizuje wypełnianie się pełni).

Tak po krotce napisałem i jak widzicie nie jest to tak całkiem straszne jak się pozwala.

A te odczucia co macie to TY prowokujesz siebie by otworzyć się na Siebie.....
śnieżna kula się toczy, więc kto idzie tą drogą, to jest czas na klarowną gotowość, a nie na prowadzenie za rączkę i czekanie aż ktoś będzie gotowy.

A klarowną gotowość WYBIERASZ poprzez przyzwolenie, poprzez to co opisywał Aruś na początku, czyli moje ludzkie ja. A wybrana poprzez zdecydowany uczuciowy wybór i.....
JESTEM

Wiedzcie też iż tych wyborów jest dużo małych więc droga bywa długa, kiedyś trwało to setki lat, im bliżej końca czasów, wszystko szybciej postępuje, aż do obecnych gdzie to tylko parę lat stąd takie szybkie jazdy, lecz to bez znaczenia.....

Bo ten kto wybrał to z czystości serca, dla Siebie, doskonale wie iż wszystko jest doskonale na guzik dopięte, bo inaczej być nie mogło, gdyż założeniem tego kręgu właśnie było to......

Pozdrawiam z swej Obecności!

P.S. ......ale dziś będzie mnie pełno w internetach i na aktywności słonecznej, oraz ..... wszędzie!
Iskierka z Polski Wychodzi :)


NOWYM USTROJEM JEST:

TeOkreacja ~ The eternal One co-creation
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Wróć do „Świadomość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości