inedia- nie jedzienie

Droga świadomości - Inspiracje, teksty i artykuły.
kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

inedia- nie jedzienie

Postautor: kwiatuszek » 31 października 2016, o 00:11

co o tym sądzocoe?
wg mnie o jedyny mozliwy fizyczny sposob by porzucic materie ziemska. by poczuc ze estesmy czyms wiecej niz zwierzeta. poczytajcie i indeii , o czerpaniu energii z zyciua a nie prany. cos takiego ciezko jets osiagnac, a co wiecej wyzualizowac zeby zyc złudzeniuem,//

czy nie lepiej sie po prostu zabic?
...

Awatar użytkownika
Slava
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2016, o 13:38
Reputacja: 0
Płeć: M

inedia- nie jedzienie

Postautor: Slava » 9 listopada 2016, o 14:31

Cześć,
Wydaje mi się, że sama inedia nic nie zmieni. Mało tego - wydaje mi się, że bez odpowiednich przygotowań albo zaraz się wróci do jedzenia, albo zrobi sobie krzywdę. Wszystko co nas w życiu spotyka i wszystko czego potrzebujemy wynika z naszego przywiązania do spraw tego świata. Poza tym nie ma w tym nic złego. Jeśli chcesz więc jeść, to jedzenie jest zgodne z Tobą.
Poza tym nic się nie dzieje bez żadnej zgody. Masz to wcielenie i doświadczasz tego co doświadczasz dlatego, że na jakimś poziomie świadomości tego właśnie chcesz, potrzebujesz.

Lepiej zadać sobie w tym miejscu pytanie: dlaczego chcesz porzucić materię ziemską? Co chcesz osiągnąć, czego nie masz teraz? Twoja rzeczywistość jest taka jaka jest i co w niej ci się nie podoba, że szukasz sposobów na tak drastyczne zmiany, jak porzucenie ziemskiej materii?

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

inedia- nie jedzienie

Postautor: mczay » 25 lipca 2022, o 23:41

Staram się żyć w zgodzie z naturą od wielu lat, ale mimo to nie jestem w stanie uwierzyć w inedię. Nie jem mięsa ani produktów pochodzenia zwierzęcego. Jem zdrowo, mam własne warzywa, owoce i zioła, a pozostałe składniki takie jak mąka, ryż, makaron, kasza i płatku kupuję w sklepach z ekologiczną żywnością, między innymi w Biobabalscy: https://sklep.biobabalscy.pl/ . Dzięki temu wiem, że żyję w zgodzie z natura i nie robię krzywdy sobie.

robertpietro
Posty: 3
Rejestracja: 30 listopada 2022, o 14:03
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

inedia- nie jedzienie

Postautor: robertpietro » 30 listopada 2022, o 14:09

Ja rowniez nie wierze w inedie


Wróć do „Świadomość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości