Biblijne proroctwa

Miejsce gdzie nauka i duchowość stają się jednym.
Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Biblijne proroctwa

Postautor: Niewinny » 16 sierpnia 2014, o 20:04

Kocur pisze:tłumaczysz w ten sposób, że nawet największe skurwysyństwo można w ten sposób usprawiedliwić.


No cóż, ktoś musi Ci to wytłumaczyć.
Rozważania nad każdym czynem mogą nie mieć końca ale to jedynie ludzka psychika.
A to żeby nie zabijać to coś więcej niż ludzka psychika i każdy to wie i nie trzeba tego nazywać.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Biblijne proroctwa

Postautor: Kocur » 16 sierpnia 2014, o 21:40

Widocznie nie każdy skoro ja nie wiem. Zabicie zwierzęcia nie jest tym samym co zabicie człowieka. Zabicie człowieka nie jest tym samym co zabicie napastnika atakującego kogoś na ulicy. Zabicie dla pieniędzy to coś innego niż zabicie z zemsty. Zabicie z zemsty to coś innego niż zabicie dla zabawy. Zabicie dla zabawy to coś innego niż zabicie przez przypadek. Zabicie przez przypadek to co innego niż zabicie kogoś bo się krzywo popatrzył. I tak można w nieskończoność ale oczywiście Ty mówisz jak Biblia "nie zabijaj" i już to zwalnia Cię z myślenia o moralności. Widocznie niektórzy potrzebują tak a inni wolą rozpatrywać każdy przypadek z osobna.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Biblijne proroctwa

Postautor: Niewinny » 16 sierpnia 2014, o 22:27

Kocur pisze:Widocznie nie każdy skoro ja nie wiem. Zabicie zwierzęcia nie jest tym samym co zabicie człowieka.


Powiedz to zwierzęciu.
To wy jako rasa panów ustanowiliście prawo w którym jeden "gatunek" jest ważniejszy od drugiego.

Poza tym jakbyś czytał dokładnie to byś zauważył że pisałem iż zabicie kogoś w samoobronie to nie morderstwo.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Biblijne proroctwa

Postautor: Kocur » 16 sierpnia 2014, o 22:55

Niewinny pisze:Powiedz to zwierzęciu.



Sądzę, że nie zrozumie.

Niewinny pisze:To wy jako rasa panów ustanowiliście prawo w którym jeden "gatunek" jest ważniejszy od drugiego.


My czyli kto? Reptilianie? :D

Niewinny pisze:Poza tym jakbyś czytał dokładnie to byś zauważył że pisałem iż zabicie kogoś w samoobronie to nie morderstwo.


Wybacz, że nie pamiętam wszystkich Twoich postów. Następnym razem postaram się wykuć na pamięć.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Biblijne proroctwa

Postautor: Niewinny » 16 sierpnia 2014, o 23:06

Kocur pisze:Sądzę, że nie zrozumie.


Też bym nie zrozumiał jakby jakiś kretyn próbował mi wytłumaczyć że zabija takich jak ja by ich konsumować.
Zła nie da się zrozumieć, ale da się wyczuć i zauważyć.

Niewinny pisze:My czyli kto? Reptilianie? :D
.


Wy czyli ludzie z moralnością kalego.


Niewinny pisze:Wybacz, że nie pamiętam wszystkich Twoich postów. Następnym razem postaram się wykuć na pamięć.


Przydało by Ci się może byś się czegoś nauczył.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Biblijne proroctwa

Postautor: Kocur » 17 sierpnia 2014, o 00:23

Niewinny pisze:Też bym nie zrozumiał jakby jakiś kretyn próbował mi wytłumaczyć że zabija takich jak ja by ich konsumować.
Zła nie da się zrozumieć, ale da się wyczuć i zauważyć.



A ktoś Cię chce zabić żeby konsumować?

Niewinny pisze:Wy czyli ludzie z moralnością kalego.



Taa a Twoja moralność dopuszcza obrażanie innych ludzi, no tak zwierzęta przecież ważniejsze...

Niewinny pisze:Przydało by Ci się może byś się czegoś nauczył.



i vice versa :P
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.


Wróć do „Nauka i Duchowość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości