Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Dyskusje odnośnie duchowych mistrzów.
Drogi rozwoju, autorskie metody, filozofie...
Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Przyjaciel Noni » 2 stycznia 2012, o 14:55

W tym temacie głównie dla Siebie Samego oraz osób z otwartym umysłem przedstawię Moje poszukiwania dowodów na to, że Jezus Chrystus nie tylko uczył jak używać prawa przyciągania to jeszcze sam był Mistrzem w jego stosowaniu.

By było bardziej wiarygodnie na początku przeczytałem pismo święte nowego testamentu co zrobiłem w całości chyba pierwszy raz w życiu. Było to ciekawe doświadczenie z nie którymi rzeczami się nie zgadzam albo uważam za dodane przez ludzi, a nie wypowiedziane przez Jezusa ale znaczna większość jest Ok. Choć sam w Sobie nowy testament to dobranocka podstawowy wstęp w rozwoju duchowym, a nie jedyna i słuszna księga na której można zakończyć poszukiwania świadomości i wiedzy.

Domyślam się , że źródła inne niż Biblia normalnemu człowiekowi nie udowodnią istnienia prawa przyciągania oraz jego używanie przez Jezusa. Dlatego to właśnie na nowym testamencie , a raczej cytatach z Niego ( i to też cytatach gdzie jasno mowa o prawie przyciągania) będę opierał ten post.



na wstępie chciałbym zadać pewne pytania i zarazem odpowiedź na nie według Mojej opini.


Dlaczego skoro Jezus Chrystus uczył prawa przyciągania ta wiedza przepadła w jego naukach lub została spaczona przez sami wiecie kogo :)?


To bardzo proste Sami wiecie kto nie chce by ludzie odkryli jaki wielki potencjał mają w Sobie, że tak wielki wpływ mają na kreacje rzeczywistości, a słowa że Bóg nas stworzył na Swoje podobieństwo nie oznaczają podobieństwa fizycznego ale właśnie możliwości kontynuacji jego kreacji Naszą duchową mocą którą ma (uwaga) każdy człowiek. Tą moc ja osobiście nazywam Chrystusem ponieważ jej ośrodek i generator leży w czakrze serca. To właśnie od serca płynie ta pradawna Boska moc w Nas, która przekształca rzeczywistość podług Naszych myśli, wierzeń i woli.

każdy z Nas używa tej mocy świadomie czy nie świadomie czyniąc dobro albo zło choć w rzeczywistości ośrodek mocy zła leży poza sercem w czakrze 2 i nie ma nic wspólnego z mocą Chrystusa ( czyli serca). Dzięki wolnej woli mamy wybór czynić dobro czy zło posługując się tą czy tamtą mocą.

Dzisiaj kiedy kajdany umysłów ludzi lawinowo puszczają wiedza o prawach wszechświata wraca do Nas niczym rzucony bumerang. Na szczęście coraz więcej osób poznaje prawo przyciągania i Swój potencjał który leży w ich sercu.

Obrazek

Na wielu jak wiecie obrazach przedstawiających Jezusa Chrystusa wskazuje on na czakrę serca czy jak kto woli na serce.

Czyli próbuje Nam przekazać jak wielką rolę w Naszym życiu odgrywa Nasze serce. Bynajmniej nie ma na myśli pompowania krwi ale właśnie wskazuje, że tutaj w sercu leży klucz do Boga w Nas i królestwa niebieskiego do Naszej Boskiej mocy.


Jezus nie rzuca słów na wiatr i kiedy wspomniał, że po Nim ludzie będą czynić to co i On i jeszcze więcej według Mnie miał na myśli świadome wykorzystanie mocy serca w stworzeniu nowego świata oraz takich rzeczy jak np. leczenie chorób itd.

Dzisiaj jak ktoś leczy dotykiem to jego moc według katolików nie pochodzi od Chrystusa ale do szatana, w rzeczywistości by kogoś uzdrowić mocą/energią trzeba tą osobę kochać do czego nie zdolni są ludzie źli i słudzy szatana np. Jan Paweł 2 Wieli pogan i wielki aktor, król masonów czas rozliczy Mnie czy mówię prawdę.

Ale to nie o tej postaci jest ten temat więc przejdźmy do rzeczy:


Zanim zacznę cytować Nowy testament i nauki Jezusa przypadło by się wyjaśnić czym jest prawo przyciągania.

Przygotowałem nawet artykuł o tym jak ktoś chce może przeczytać.

http://newworldorder.com.pl/artykul,311 ... eciwko-NWO

Także w skrócie mówiąc prawo przyciągania jest jednym z głównych praw tego wszechświata. Obejmuje wszystko i każdego bez wyjątku. Zakłada Ono , że podobne przyciąga podobne albo to co na górze to i na dole. Co na niebie to i na ziemi. Co w umyśle to i w życiu.

Jest to fakt.

Głównym wyznacznikiem tego prawa dla ludzi są jego

myśli,

wierzenia,

intencja/wola,

i głęboko zainstalowane w podświadomości przekonania i programy.

oraz poziom mocy duchowej

Łopatologicznie mówiąc kreujemy Naszą rzeczywistość i Nasze życie Naszymi myślami, intencją i wierzeniami ale ograniczone to wszystko progiem mocy duchowej dlatego jedni mogą zrealizować przyciągniecie ferrari, a drudzy mają problem przyciągnąć dodatkowe 1000zl miesięcznie.


jeśli ktoś myśli, że jest w życiu nieudacznikiem, jeśli w to wierzy to prawo przyciągania zrobi wszystko żeby tak było.

Ludzie zamiast przyciągać do swojego życia to co chcą przyciągają tego czego nie chcą.

np. ludzie z problemami finansowymi nie mają pieniędzy żeby zapłacić rachunki. Zamiast stosować prawo przyciągania żeby z tego wyjść Oni robią coś odwrotnego czyli skupiają swoją moc na Swoich problemach i braku kasy. Efekt: Bóg im daje jeszcze wiekszy brak kasy jeszcze większe długi i jeszcze bardziej ich życie kopie w tyłek. Według prawa tego chcą, a że nie znają tego prawa które rządzi wszechświatem to już ICH WINA (choć jest to wynikiem ukrywania wiedzy przez elity).


Drugim wyznacznikiem jest wiara.  Dostajemy to w co wierzymy. Według Huny świat i rzeczywistość jest taka jaka myślimy/wierzymy, że jest.

Mówi się ,że wiara czyni cuda. To nie wiara czyni cuda tylko moc Chrystusa objawiona w prawie przyciągania którą aktywuje wiara.


przedstawię 2 historię które dzięki wierzeniom ludzi nieświadomie uruchomili prawo przyciągania do uzdrowienia Siebie.

1.
Kilkadziesiąt lat temu amerykańską prasę obiegła historia pewnej starszej pani, mieszkanki domu spokojnej starości, której w niejasny sposób „ubyło” 20 lat. Kobieta ta czuła, że jest już u kresu sił, a jedyną niemęczącą jej aktywnością fizyczną był spacer po ogrodzie placówki, który trwał kilka minut. Pewnego dnia ta starsza pani przeprowadziła się na miesiąc do swego syna, który mieszkał w innej części USA i niemal z dnia na dzień poczuła się zdrowiej, młodziej i bardziej energicznie. Znikała na wielogodzinne wędrówki po okolicznych parkach, ciesząc się życiem jak kiedyś. Lekarze byli zdumieni tą przemianą, niestety po powrocie do domu spokojnej starości wkrótce powróciła do wcześniejszego stanu zdrowia.
Z kolei jak głosi pewna legenda, w średniowieczu kości świętego były przechowywane w jednym z klasztorów i miały cudowną moc uzdrawiania. W pewne z góry określone dni zbierał się wielki tłum cierpiących, aby dotknąć relikwii i zostać uzdrowionym. Którejś nocy pewien świętokradzki łajdak zyskał dostęp do szkatułki, w której trzymano cudowne relikwie, i ukradł kości. Gdy rano, jak co dzień, zebrał się tłum chorych u bram klasztoru, ojcowie odkryli, że zostali pozbawieni cudownej mocy niosącej uzdrowienia.

Postanowili zatuszować sprawę, mając nadzieję, że uda im się złapać złodzieja i odzyskać utracony skarb. Czym prędzej pospieszyli do piwnicy klasztoru i wykopali kości mordercy, który został tam zakopany wiele lat wcześniej. Umieścili je w szkatułce, a sami zaczęli wymyślać jakieś wiarygodne historie, aby usprawiedliwić brak codziennych cudów.  Jednak ku zdziwieniu ojców, kości złoczyńcy okazały się tak samo skuteczne jak kości świętego – uzdrowienia cudownie dokonywały się tak samo jak wcześniej. Mówi się, że jeden z ojców wyznał przed śmiercią swoją głęboką wiarę w moc uzdrawiającą, która wg niego cały czas tkwi w ludziach, a nie "w kościach".
Prawdziwe Źródło Zdrowia jest w nas samych. Wystarczy tylko przyciągnąć do swojego życia odpowiednie myśli, aby cieszyć się zdrowiem
To, czy wyzdrowiejesz, nie zależy od przyjęcia jakiegoś systemu albo odkrycia nowego leku; ludzi z dolegliwościami identycznymi jak Twoje leczono wszystkimi systemami i lekarstwami. Stan zdrowia nie zależy od klimatu. Są ludzie zdrowi i chorzy we wszystkich szerokościach geograficznych. Nie zależy też od wykonywanego zawodu, może z wyjątkiem osób, które pracują w szkodliwych warunkach; ludzie są zdrowi we wszystkich zawodach i profesjach. Twoje dobre samopoczucie zależy od tego, czy zaczniesz myśleć — i działać — w Pewien Sposób.
– Wallace Doktor. Wattles
2.

Pewna starsza kobieta bardzo zagorzała katoliczka leży w szpitalu ma raka z przerzutami i podeszły wiek dlatego lekarze nie dają jej szans na przeżycie nawet kilku tygodni. Jej syn który ją odwiedza poznał moc prawa przyciągania postanowił sprytnie wykorzystać prawo przyciągania by uzdrowić matkę.

Powiedział jej ,że nie będzie jej odwiedzał kilka dni ponieważ wyrusza w bardzo ważną podróż do świętych miejsc modlić się o jej wyzdrowienie. W rzeczywistości nigdzie nie wybrał się tylko stworzył warunki wstępne by zrobić dalszy krok.


Wziął więc kawałek drewna znaleziony na ziemi oraz zwykłą wodą mineralną i nalał ją do plastikowej małej tuby. Wrócił po paru dniach do Matki i powiedział jej że dzięki Bogu znalazł relikwie kawałka krzyża Jezusa (oczywiście być może brzmi to banalnie i śmiesznie ale starsza Pani uwierzyła w to na 100%) natomiast woda to nic innego jak święta relikwia woda święcona z miejsca objawienia Matki Boskiej.

oczywiście okłamał ją w dobrej sprawie ale dzięki tym słodkim kłamstwom jej umysł mógł użyć prawa przyciągania do wyzdrowienia. Jak się za pewnie domyślacie w otoczeniu takich świętych artefaktów kobieta od razu po paru godzinach od wypicia wody i trzymania w ręku kawałka drewna cudownie wyzdrowiała i wstała z łóżka.
Oczywiście to nie zwykła woda ani kawałek drewna dokonał cudu ale prawo przyciągania , głęboka wiara w to, że takie właściwości miały te rzeczy.

W każdej religii są miejsca i relikwie otoczone wiarą że mają boską moc uzdrawiania w rzeczywistości to tylko wiara i prawo przyciągania czyni cuda poprzez ominięcie blokad w umyślę.

Gdyby ta kobieta wiedziała że to zwykły kawałek drewna i zwykłą woda czy stałby się cud?

Jej umysł nigdy nie uwierzyłby w to, że to jej pomoże i nie pomogło by, ale umysł Katoliczki który wierzy w boską moc takich relikwi (nawet jeśli nimi nie są lecz nie wie o tym) od razu dokonał cudu.


takich przykładów można wymieniać tysiące, prawo przyciągania daje Nam to w co wierzymy, dokładnie to co myślimy to co Nas stanowi w większości.

Kolejnym wyznacznikiem prawa jej skupiona intencja/wola. No wiadomo to jest oczywiste jak coś bardzo chcemy to nie ma rzeczy nie możliwych prawda? Jeśli afirmujemy Sobie zdrowie, kasę czy co tam chcemy i spełniamy wszystkie warunki kreacji to będzie Wam dane.


Niestety na prawo przyciągania wpływają także zainstalowane w podświadomości programy. To dlatego  żaden z Nas nie będzie chodził po wodzie ani wyginał łyżeczek czy lewitował skoro Nasz umysł jest zaprogramowany że TO NIE JEST MOŻLIWE. Jeśli ktoś nie wierzy na 100%, że będzie chodził po  wodzie to nie uda mu się. I Jezus o tym mówił co niedługo się przekonacie na dowodach z Biblii!


Oczywiście wiekszość ludzi ma zainstalowane programy które im szkodzą np. uważają siebie za brzydkich, nie lubianych , biednych, małych ludzi, niewolników, itd itd prawo przyciągania realizuje każdy program zainstalowany w głowie czy jest dobry dla nas i innych czy nie! To dlatego jedni są bogaci i zdrowi, a drudzy biedni i słabi. Wszystko jest w Waszych głowach.



Oczywiście religie, rodzina i system programuje ludzi od małego dziecka dzięki temu elity są elitami, a 90% baranami w zagrodzie. W momencie w którym ludzie świadomie odkryją Boga w Sobie skończy się panowanie szatana.
To nie znaczy ,że Ty jesteś Bogiem, to znaczy, że Ty masz Boga w Sobie. :) a jeśli Bóg jest ze Mną (i we Mnie) to kto jest przeciwko Mnie?


Ostatni punkt to poziom mocy duchowej. Logiczne jest, że inny poziom kreacji ma rozwinięta istota a inny poziom kreacji ma 2 helisowy dna małpiszon który ma kajdany na głowie i używa 5% mózgu i swojej mocy maks.


o tym punkcie zapominają ludzie uczący prawa przyciągania jakby nie istniał poziom mocy. Jednak wg Mnie istnieje i dlatego nie którzy potrafią przyciągać do Siebie miliony, potrafią kreować rzeczywistość prawie płynie i spełniają się ich marzenia jeden po drugim a inny słaby człowiek ledwo wiąże koniec z końcem.


Umownie poziomów mocy duchowej oczywiście tej mocy Chrystusa serca (jest 18). Tak samo poziomów Duchowych.


Jezus Chrystus Miał poziom 18 duchowy i 18 poziom mocy duchowej czyli był Mistrzem który osiągnął ludzką doskonałość pod każdym względem i chyba narazie tylko jemu to się udało na planecie! Ja nie znam innego Mistrza który by miał maksymalne parametry pod każdym względem tak jak Jezus.


Dzięki czemu Jezusa można śmiało uważać za istotę Boską bowiem był doskonałym człowiekiem i miał obudzonego Boga w Sobie.

W ramach orientacji poziom 9 to inaczej określenie człowiek święty. Jak widać bycie człowiekiem świętym to dopiero półmetek drogi rozwoju duchowego!! Do doskonałości Jezusa ludziom świętym brakuje bardzo wiele. Jednocześnie ludziom normalnym do poziomu świętych jeszcze więcej :)



Co pozwala poziom mocy na poziomie człowieka świętego??

Leczenie dotykiem, kontakt z Aniołami i Mistrzami to codzienność, wielka aura i wielkie czakry szczególnie serca i 7 czakry dlatego świętych się maluje w taki sposób:


Obrazek


jak widać ten blask wokół głowy to symboliczne ukazanie, że ta istota ma rozwiniętą czakrę korony co pozwala jej oczywiście na władanie potężną mocą duchową.



Takie naturalny podział mocy na pewne progi jest bardzo dobry. Wyobrażacie Sobie co by było gdyby człowiek pokroju Hitlera miał moc pokroju Jezusa??

Niszczył by samą myślą czołgi i topił okręty na duże odległości w czasie mrugnięcia oka. Poza tym ludzie źli mają inne źródło mocy duchowej i opiera się na innych zasadach.


Nie dla jednego to gadanie o mocy duchowej to jakieś bajki, a pomimo to wierzą że Jezus taką moc miał, dziwne prawda?

dlaczego dzisiaj w 21 wieku niema takich cudów jak za czasów Jezusa?


dzisiaj Nasza moc duchowa jest bardzo zawiązana i tylko nie liczni mogą osiągnąć wysoki poziom mocy np. zostając świętym.


Jednocześnie dla każdego poziom mocy jest na tyle spory, że bez problemu jest wstanie wykreować takie życie jakie tylko chcemy!! Wszystkie marzenia są do spełnienia, zdrowie, kasa i długie życie w gronie wspaniałej rodziny i prawdziwych przyjaciół to wszystko jest możliwe jeśli idziesz drogą rozwoju duchowego i używasz prawo przyciągania świadomie.
Publikacji na temat prawa przyciągania i książek w necie jest bardzo dużo jednak praktycznie żadna nie uwzględnia poziomu mocy duchowej i nie zaznacza wyraźnych warunków jakie trzeba spełniać by mocą duchową np. przyciągnąć ferrari, a nie malucha.

Postanowiłem więc uzupełnić tą lukę i w Moim kursie będą nauczał o prawie przyciągania i jak go używać poprawnie tak samo jak używać mocy duchowej Chrystusa i jak zwiększyć jej poziom. oczywiście żaden z nas nie zwiększy go do poziomu np. Buddy ale i tak jak mówiłem można osiągnąć próg samospełnienia się w życiu w ciągu zaledwie 365 dni pracy nad Sobą! :)

Tutaj nie będzie o tym jak używać prawa przyciągania oprócz wskazówek jakie daje nam Jezus w Biblii.

Wierze w to, że Jezus uczył dokładnie jak to robić jednak ta wiedza została uznana za apogryf i leży w sejfie watykanu.
I tak sporo zostało więc nie jest źle ;)

Aktualnie inni Mistrzowie czy nawet sam Jezus poprzez channeling kontynuuje nauki dla ludzkości jednak większość Katolików taki rodzaj nauk uznaje za nauki demonów (niby zarzuty wyssane z palca ale oni dla zasady muszą z tym walczyć) bo wszystko co im potrzeba mają w Biblii. Ich wola ich sprawa niech Sobie ograniczają poznanie do Biblii, a My nie robimy tego błędu i zbieramy inne puzzle z całego świata tego i tamtego.

Jedziemy z tym koksem:

Takim kolorem zaznaczam w cytatach rzeczy istotne.

takim kolorem pisze komentarz dla cytatu powyżej.

takim kolorem pisze cytat


Ewangelia św. Mateusza

Rozdział 9
Kobieta cierpiąca na krwotok
18 Gdy to mówił do nich, pewien zwierzchnik [synagogi] przyszedł do Niego i, oddając pokłon, prosił: «Panie, moja córka dopiero co skonała, lecz przyjdź i włóż na nią rękę, a żyć będzie».
19 Jezus wstał i wraz z uczniami poszedł za nim.
20 Wtem jakaś kobieta, która dwanaście lat cierpiała na krwotok, podeszła z tyłu i dotknęła się frędzli Jego płaszcza.
21 Bo sobie mówiła: Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa.
22 Jezus obrócił się, i widząc ją, rzekł: «Ufaj, córko! Twoja wiara cię ocaliła». I od tej chwili kobieta była zdrowa.

Komentarz prawie zbędny czarno na białym widać, że ta kobieta wierzyła głęboko w to że choćby dotknęła szaty Mistrza a będzie zdrowa. Jezus tutaj komentuje wskazując Nam po raz pierwszy jasno o prawie przyciągania słowami

«Ufaj, córko! Twoja wiara cię ocaliła»

Jak widać nie powiedział to Ja Jezus Ciebie ocaliłem tylko powiedział Twoja wiara Ciebie ocaliła. Wiadomo, że wiara to główny parametr prawa przyciągania... W co bowiem wierzymy to nam będzie dane za sprawą tego prawa przez moc duchową następnie zrealizowane.


Następny cytat jeszcze lepszy od poprzedniego :)


Uzdrowienie dwóch niewidomych
27 Gdy Jezus odchodził stamtąd, szli za Nim dwaj niewidomi którzy wołali głośno: «Ulituj się nad nami, Synu Dawida!»
28 Gdy wszedł do domu niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: «Wierzycie, że mogę to uczynić?» Oni odpowiedzieli Mu: «Tak, Panie!»
29 Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: «Według wiary waszej niech wam się
stanie!»
30 I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: «Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie!»
31 Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.



Według wiary waszej niech wam się stanie! Czy można lepiej ując prawo przyciągania niż teraz powiedział Jezus??

Tak,

powinno się dodać to tego Niech według Waszej wiary, myśli i przekonań niech się wam stanie!

Być może tak brzmiały te słowa Jezusa jednak w Biblii pominięto myśl i przekonania (w sumie to bardzo bliskie określeniu wiara :))

Jak widać moce Jezusa same w Sobie nie były tylko zależne od jego mocy i wiary ale także od wiary drugiego człowieka czy On wierzy, że Jezus może go uleczyć.


Czy Jezus potrafił uzdrowić ludzi którzy nie wierzyli, że potrafi ich uleczyć??


Odpowiedź brzmi NIE POTRAFIŁ i jest na to dowód w Biblii!!! Oczywiście ten cytat będzie poniżej ponieważ jedziemy po kolei. To samo w Sobie jest dowodem że Jezus Swoje Boskie moce opierał na prawie przyciągania i nie czynił cudów bo to złe słowo. Miał wiedzę i moc i potrafił ją wykorzystać i to samo co On potrafi każdy człowiek bez wyjątku.

Bowiem nie tylko Jezus jest istotą Boską ale każdy z Nas Nią jest co jest sprzeczne z wiarą np. Katolików ale nie jestem tutaj po to żeby przedstawić prawdę, a nie jakieś tam dogmaty elit które boją się potencjału ludzkości i próbują to kontrolować np poprzez stworzenie ruchu new age.


a Jezus ich zapytał: «Wierzycie, że mogę to uczynić?» Oni odpowiedzieli Mu: «Tak, Panie!»


Zgodnie z prawem przyciągania powstały wszystkie warunki do dokonania "cudu" wiara ludzi, moc Chrystusa i myśl/wola.


Rozdział 14
Jezus chodzi po jeziorze
22 Zaraz też przynaglił uczniów, żeby wsiedli do łodzi i wyprzedzili Go na drugi brzeg, zanim odprawi tłumy.
23 Gdy to uczynił, wyszedł sam jeden na górę, aby się modlić. Wieczór zapadł, a On sam tam przebywał.
24 Łódź zaś była już sporo stadiów oddalona od brzegu, miotana falami, bo wiatr był przeciwny.
25 Lecz o czwartej straży nocnej przyszedł do nich, krocząc po jeziorze.
26 Uczniowie, zobaczywszy Go kroczącego po jeziorze, zlękli się myśląc, że to zjawa, i ze strachu krzyknęli.
27 Jezus zaraz przemówił do nich: «Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się!»
28 Na to odezwał się Piotr: «Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie!»
29 A On rzekł: «Przyjdź!» Piotr wyszedł z łodzi, i krocząc po wodzie, przyszedł do Jezusa.
30 Lecz na widok silnego wiatru uląkł się i gdy zaczął tonąć, krzyknął: «Panie, ratuj mnie!»
31 Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: «Czemu zwątpiłeś, małej wiary?»

32 Gdy wsiedli do łodzi, wiatr się uciszył.
33 Ci zaś, którzy byli w łodzi, upadli przed Nim, mówiąc: «Prawdziwie jesteś Synem Bożym».


Czy chodzenie po wodzie jest możliwe? odpowiedź tak jest możliwe o ile spełniamy warunki np. 100% wierzymy w to, że to jest możliwe, a teraz kto spełnia ten warunek?? Nikt? Jaka szkoda , że jako dziecko system zaprogramował Ci, że to nie jest możliwe. Inne warunki pominiemy ponieważ mało osób na planecie spełnia ten 1. A kto spełnia ten 1 zapewne spełnia wszystkie inne i nie potrzebuje rad jak to robić :)


także sytuacja wygląda tak idzie Sobie Jezus śmiało po wodzie. Wzywa Piotra który widząc Jezusa chodzącego po wodzie odblokował w Swoim umyśle tą nie możliwość więc skoro na własne oczy widzi że to możliwe oraz woła go sam Jezus to wstaje i podobnie jak Jezus zaczyna chodzić po wodzie.



Dlaczego Piotrowi to się udało czy to  kolejny syn Boga?? Tak każdy z Nas jest Boską istotą i każdy z Nas ma dostęp do boskich mocy w Swoim Chrystusie czyli sercu.



Lecz na widok silnego wiatru uląkł się i gdy zaczął tonąć, krzyknął: «Panie, ratuj mnie!»
31 Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: «Czemu zwątpiłeś,człowieku małej wiary?»




Piotr już zrobił parę kroków po wodzie czyli uwierzył w to, że jest to możliwe ,a nawet dokonał tego lecz zwątpił niczym Neo z matrixa, że to się dzieje naprawdę choć o 1% czyli 99% kiedy spadnie wiara skutek będzie chyba oczywisty.

Wpadł Piotr do wody na co Jezus do Niego


«Czemu zwątpiłeś,człowieku małej wiary?»

jak widać Jezus wskazuje, że to brak wiary uniemożliwia chodzenie po wodzie :) wg prawa przyciągania jest to możliwe o ile spełniamy warunki nie spełniamy więc nie będzie tego dalej katować.

Wiara kobiety kananejskiej
21 Potem Jezus odszedł stamtąd i podążył w stronę Tyru i Sydonu.
22 A oto kobieta kananejska, wyszedłszy z tamtych okolic, wołała: «Ulituj się nade mną, Panie, Synu Dawida! Moja córka jest ciężko dręczona przez złego ducha».
23 Lecz On nie odezwał się do niej ani słowem. Na to podeszli Jego uczniowie i prosili Go: «Odpraw ją, bo krzyczy za nami!»
24 Lecz On odpowiedział: «Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela»
25 A ona przyszła, upadła przed Nim i prosiła: «Panie, dopomóż mi!»
26 On jednak odparł: «Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom».
27 A ona odrzekła: «Tak, Panie, lecz i szczenięta jedzą z okruszyn, które spadają ze stołów ich panów».
28 Wtedy Jezus jej odpowiedział: «O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak chcesz!» Od tej chwili jej córka była zdrowa.


Wielka wiara i córka zdrowa? Kolejny raz prawo przyciągania zadziałało tak jak zawsze :)

chce tutaj pokazać, że każdy z nas ma prawo używać mocy Chrystusa (czyli własnego serca) zgodnie z prawem przyciągania i takie i inne cuda to tylko brak wiedzy jak to robić!


Jak wiesz jak to robić wtedy nic nie stoi na przeszkodzie by kontynuować dzieło Boga Ojca czyli kreację rzeczywistości.

Uzdrowienie epileptyka
14 Gdy przyszli do tłumu, podszedł do Niego pewien człowiek i padając przed Nim na kolana,
15 prosił: «Panie, zlituj się nad moim synem! Jest epileptykiem i bardzo cierpi; bo często wpada w ogień, a często w wodę.
16 Przyprowadziłem go do Twoich uczniów, lecz nie mogli go uzdrowić».
17 Na to Jezus odrzekł: «O plemię niewierne i przewrotne! Jak długo jeszcze mam być z wami; jak długo mam was cierpieć? Przyprowadźcie Mi go tutaj!»
18 Jezus rozkazał mu surowo, i zły duch opuścił go. Od owej pory chłopiec odzyskał zdrowie.
19 Wtedy uczniowie zbliżyli się do Jezusa na osobności i pytali: «Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić?»

20 On zaś im rzekł: «Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
21 <Ten zaś rodzaj złych duchów wyrzuca się tylko modlitwą i postem>»


On zaś im rzekł: «Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.

Tutaj mamy jedno z najbardziej istotnych nauk Jezusa jeśli chodzi o prawo przyciągania. jak widać spełniając odpowiednie warunki nawet góry można myślą przenosić. Wierzycie słowom Jezusa? tak czy nie? Więc dlaczego nie wierzysz w prawo przyciągania? dlatego bo watykan zabronił o tym uczyć ludzi? watykan od dawna nie idzie drogą nauk Jezusa, a od samego początku nie jest kościołem Jezusa.

To dobre miejsce by wspomnieć, że ludzie od watykanu na przełomie tych 1700lat nie raz i nie dwa majstrowali w przekazie Biblii i nie które rzeczy Sobie dodawali, a nie które usuwali (przeważnie żeby były zgodne z obecną polityką kościoła) także nie mamy kompletu nauk Jezusa i Biblia nie jest autentyczna.  Po kościele lucyfera udający kościół Jezusa już nie takiego numeru można się spodziewać tracą na tym jak zwykle niewinni ludzie którzy jak owce zawierzyli religii swe dusze i umysły.



Nieurodzajne drzewo figowe
18 Wracając rano do miasta, uczuł głód.
19 A widząc drzewo figowe przy drodze, podszedł ku niemu, lecz nic na nim nie znalazł oprócz liści. I rzekł do niego: «Niechże już nigdy nie rodzi się z ciebie owoc!» I drzewo figowe natychmiast uschło.
20 A uczniowie, widząc to, pytali ze zdumieniem: «Jak mogło drzewo figowe tak od razu uschnąć?»
21 Jezus im odpowiedział: «Zaprawdę, powiadam wam: jeśli będziecie mieć wiarę, a nie zwątpicie, to nie tylko z figowym drzewem to uczynicie, ale nawet jeśli powiecie tej górze: "Podnieś się i rzuć się w morze!", stanie się.
22 I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie».



Komentarz prawie zbędny. Kolejna ważna nauka Jezusa na temat prawa przyciągania. Tym razem wspomniał jak poprawnie się modlić by przyciągnąć to co chcemy choć bardzo szczątkowo brakuje opisu jak poprawnie wizualizować, jak układać afirmację itd no ale" Sami wiecie kto" zadbał by nauki Jezusa okroić do minimum.

Czy ludzie 21 wieku potrafią myślą podnieść choć siatkę z ziemniakami? Nie. dlaczego? No jak się ma 2 helisowe dna, szyszynkę wielkości 0, 5 cm czakrę korony o średnicy 1 cm i używa się 5 % mózgu to takie rzeczy są SF!!!!

Co dopiero górę przenosić he he. Swoją droga zastanawialiście się jak klocki z piramidy ważące 1000 ton pojawiły się w magiczny sposób na wysokości choćby 10 metrów równo do Siebie pasujące budujące piramidy?

No cóż Egipcjanie znali prawo przyciągania....
Zresztą nie tylko tutaj pod względem wiedzy Nas wyprzedzają operowali mózg kiedy w średniowieczu nie wiedzieli prawie nic. Dopiero dzisiaj nie które dziedziny nauki dorównują wiedzy starożytnym> Ciekawe?


Czyja to wina? Sami wiecie kto za tym Stoi :)


Ewangelia św. marka


Kobieta cierpiąca na krwotok 
21 Gdy Jezus przeprawił się z powrotem w łodzi na drugi brzeg, zebrał się wielki tłum wokół Niego, a On był jeszcze nad jeziorem.
22 Wtedy przyszedł jeden z przełożonych synagogi, imieniem Jair. Gdy Go ujrzał, upadł Mu do nóg i prosił usilnie:
23 «Moja córeczka dogorywa, przyjdź i połóż na nią ręce, aby ocalała i żyła».
24 Poszedł więc z nim, a wielki tłum szedł za Nim i zewsząd na Niego napierał.
25 A pewna kobieta od dwunastu lat cierpiała na upływ krwi. Wiele przecierpiała od różnych lekarzy
26 i całe swe mienie wydała, a nic jej nie pomogło, lecz miała się jeszcze gorzej.
27 Słyszała ona o Jezusie, więc przyszła od tyłu, między tłumem, i dotknęła się Jego płaszcza.
28 Mówiła bowiem: «Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa».
29 Zaraz też ustał jej krwotok i poczuła w ciele, że jest uzdrowiona z dolegliwości.
30 A Jezus natychmiast uświadomił sobie, że moc wyszła od Niego. Obrócił się w tłumie i zapytał: «Kto się dotknął mojego płaszcza?»
31 Odpowiedzieli Mu uczniowie: «Widzisz, że tłum zewsząd Cię ściska, a pytasz: Kto się Mnie dotknął».
32 On jednak rozglądał się, by ujrzeć tę, która to uczyniła.
33 Wtedy kobieta przyszła zalękniona i drżąca, gdyż wiedziała, co się z nią stało, upadła przed Nim i wyznała Mu całą prawdę.
34 On zaś rzekł do niej: «Córko, twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju i bądź uzdrowiona ze swej dolegliwości!».

Tutaj mamy opisany ten sam przypadek co w poprzedniej ewangelii i taki sam komentarz pasuje.

Jezus w Nazarecie 
1 Wyszedł stamtąd i przyszedł do swego rodzinnego miasta. A towarzyszyli Mu Jego uczniowie.
2 Gdy nadszedł szabat, zaczął nauczać w synagodze; a wielu, przysłuchując się, pytało ze zdziwieniem: «Skąd On to ma? I co za mądrość, która Mu jest dana? I takie cuda dzieją się przez Jego ręce!
3 Czy nie jest to cieśla, syn Maryi, a brat Jakuba, Józefa, Judy i Szymona? Czyż nie żyją tu u nas także Jego siostry?» I powątpiewali o Nim.
4 A Jezus mówił im: «Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony».
5 I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich.
6 Dziwił się też ich niedowiarstwu. Potem obchodził okoliczne wsie i nauczał.


teraz za to mamy solidny dowód na to że Jezus używał prawa przyciągania, a jego duchowa moc i cuda które czynił było bardzo uzależnione od wiary ludzi (jeśli ktoś nie wierzył, że Jezus potrafi go uleczyć to On nie mógł tego zrobić nawet próbując) głównie dlatego ponieważ Jezusa dotyczą te same prawa wszechświata co Nas wszystkich.



5 I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich.


Dlaczego Jezus skoro wg Katolików jest samym Bogiem nie potrafił zdziałać cudu gdzie nie było wiary w jego boską moc którą nie tylko Jezus ale każdy człowiek MA!? No właśnie odpowiedź leży w pytaniu, ponieważ nie było wiary, nie może więc działać prawo przyciągania na takim gruncie choćby sam wielki mistrz duchowy się starał

6 Dziwił się też ich niedowiarstwu. Potem obchodził okoliczne wsie i nauczał.

Tutaj kolejne wskazanie co było powodem tej chwilowej nie mocy i limitu cudów :)






które nie są cudami tylko poprawnym użyciem prawa przyciągania i nie tylko Jezus ale każdy z Nas może takie "cuda" robić oczywiście spełniając wcześniej warunki


Uzdrowienia w Genezaret
53 Gdy się przeprawili, przypłynęli do ziemi Genezaret i przybili do brzegu.
54 Skoro wysiedli z łodzi, zaraz Go poznano.
55 Ludzie biegali po całej owej okolicy i zaczęli znosić na noszach chorych, tam gdzie, jak słyszeli, przebywa.
56 I gdziekolwiek wchodził do wsi, do miast czy osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby choć frędzli u Jego płaszcza mogli się dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie.



Bez komentarza.


Uzdrowienie epileptyka 
14 Gdy przyszli do uczniów, ujrzeli wielki tłum wokół nich i uczonych w Piśmie, którzy rozprawiali z nimi.
15 Skoro Go zobaczyli, zaraz podziw ogarnął cały tłum i przybiegając, witali Go.
16 On ich zapytał: «O czym rozprawiacie z nimi?»
17 Odpowiedział Mu jeden z tłumu: «Nauczycielu, przyprowadziłem do Ciebie mojego syna, który ma ducha niemego.
18 Ten, gdziekolwiek go chwyci, rzuca nim, a on wtedy się pieni, zgrzyta zębami i drętwieje. Powiedziałem Twoim uczniom, żeby go wyrzucili, ale nie mogli».
19 On zaś rzekł do nich: «O plemię niewierne, dopóki mam być z wami? Dopóki mam was cierpieć? Przyprowadźcie go do Mnie!»
20 I przywiedli go do Niego. Na widok Jezusa duch zaraz począł szarpać chłopca, tak że upadł na ziemię i tarzał się z pianą na ustach.
21 Jezus zapytał ojca: «Od jak dawna to mu się zdarza?» Ten zaś odrzekł: «Od dzieciństwa.
22 I często wrzucał go nawet w ogień i w wodę, żeby go zgubić. Lecz jeśli możesz co, zlituj się nad nami i pomóż nam!».
23 Jezus mu odrzekł: «Jeśli możesz? Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy».
24 Natychmiast ojciec chłopca zawołał: «Wierzę, zaradź memu niedowiarstwu!»

25 A Jezus widząc, że tłum się zbiega, rozkazał surowo duchowi nieczystemu: «Duchu niemy i głuchy, rozkazuję ci, wyjdź z niego i nie wchodź więcej w niego!».
26 A on krzyknął i wyszedł wśród gwałtownych wstrząsów. Chłopiec zaś pozostawał jak martwy, tak że wielu mówiło: «On umarł».
27 Lecz Jezus ujął go za rękę i podniósł, a on wstał.
28 Gdy przyszedł do domu, uczniowie Go pytali na osobności: «Dlaczego my nie mogliśmy go wyrzucić?»
29 Rzekł im: «Ten rodzaj można wyrzucić tylko modlitwą <i postem>».



Jezus mu odrzekł: «Jeśli możesz? Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy».

Ja bym przetransformował tą wypowiedź na dzisiejsze czasy:


Wszystko możliwe jest dla tego, kto zna prawo przyciągania.
A kto w dzisiejszych czasach zna prawo przyciągania? Mało tego i używa go do tworzenia Swojej chorej wizji świata i utrzymania władzy?

Illuminati, masoni, elita to główni reprezentanci złej strony mocy oni tak samo jak reszta ludzi podlegają prawu wolnej woli, prawu grawitacji no i prawie przyciągania też.

Po dobrej stronie mocy prawo przyciągania zna i stosuje w życiu już miliony ludzi zapewniając Sobie raj na ziemi i spełnienie wszystkich marzeń. Głównie dzięki masowym reinkarnacjom starszych dusz które tą wiedzę pompują w otumanioną konsumpcją ludzkość.

W przyszłości dzięki prawie przyciągania gdy pozna to świat na skale masową to bedzię broń ostateczna która utknie bestii głowę i wyrzuci z planety wszelkie paskudztwo nie czyste.

Niestety znaczną większość ludzkości około 80% musiało by użyć solidarnie prawa przyciągania jako jedność jako wolna ludzkość , świadoma i obudzona w Swojej boskości. Co ciemna strona mocy starannie pilnuje by się nigdy nie wydarzyło. Jednak wydarzy się i będzie to ich koniec.


Ta informacja jest zupełnie sprzeczna z wierzeniami choćby Katolików ponieważ u nich to Bóg decyduje i realizuje plan dla tej planety , a nie My sami. Według Mnie Bóg nie kiwnie palcem żeby rozdzielić Swoje dzieci zarówno dobro i zło jest umyślnym tworem Boga (wg Katolików Bóg zła nie stworzył tylko ono się samo zrobiło przez bunt przeciwko Bogu! Mało tego uważają, że Bóg chce zniszczyć zło :) i wrzuci złych na wieczność do piekła. Nie mają racji zło ma Swoją rolę i w oczach Boga wykonując to co robią czynią to co powinni )


Niewidomy pod Jerychem
46 Tak przyszli do Jerycha. Gdy wraz z uczniami i sporym tłumem wychodził z Jerycha, niewidomy żebrak, Bartymeusz, syn Tymeusza, siedział przy drodze.
47 Ten słysząc, że to jest Jezus z Nazaretu, zaczął wołać: «Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!»
48 Wielu nastawało na niego, żeby umilkł. Lecz on jeszcze głośniej wołał: «Synu Dawida, ulituj się nade mną!»
49 Jezus przystanął i rzekł: «Zawołajcie go!» I przywołali niewidomego, mówiąc mu: «Bądź dobrej myśli, wstań, woła cię».
50 On zrzucił z siebie płaszcz, zerwał się i przyszedł do Jezusa.
51 A Jezus przemówił do niego: «Co chcesz, abym ci uczynił?» Powiedział Mu niewidomy: «Rabbuni, żebym przejrzał».
52 Jezus mu rzekł: «Idź, twoja wiara cię uzdrowiła». Natychmiast przejrzał i szedł za Nim drogą.


Komentarz? Prawo przyciągania Jezus nie mówi to Ja Jezus Ciebie uzdrowiłem, On mówi to Twoja wiara Ciebie uzdrowiła. Wiara w tym kontekście oczywiście oznacza prawo przyciągania.


Wiara i modlitwa 
20 Przechodząc rano, ujrzeli drzewo figowe uschłe od korzeni.
21 Wtedy Piotr przypomniał sobie i rzekł do Niego: «Rabbi, patrz, drzewo figowe, któreś przeklął, uschło».
22 Jezus im odpowiedział: «Miejcie wiarę w Boga!
23 Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: "Podnieś się i rzuć się w morze", a nie wątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie.
24 Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie.

25 A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczcie, jeśli macie co przeciw komu, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze»

Tutaj Jezus poleciał po całości :) nie tylko znowu oznajmił Nam prawo przyciągania to jeszcze zdradził jak go używać podczas modlitwy (dziś techniki są bardzo dopracowane i oczywiście obszerna wiedza na ten temat jak używać prawa przyciągania jest ale nie w Biblii ponieważ te teksty za pewne zostały uznane za apogryfy przez Sami wiecie kogo ;)

Jezus im odpowiedział: «Miejcie wiarę w Boga!
23 Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: "Podnieś się i rzuć się w morze", a nie wątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie.
24 Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie.

Jeden z Moich ulubionych cytatów z całej Biblii możecie sobie wydrukować i przykleić do sufitu na łóżkiem co by Wam do głowy dobrze weszło jak działa ten wszechświat.

Ewangelia św Łukasza

Setnik z Kafarnaum
1 Gdy Jezus dokończył wszystkich tych mów do ludu, który się przysłuchiwał, wszedł do Kafarnaum.
2 Sługa pewnego setnika, szczególnie przez niego ceniony, chorował i bliski był śmierci.
3 Skoro setnik posłyszał o Jezusie, wysłał do Niego starszyznę żydowską z prośbą, żeby przyszedł i uzdrowił mu sługę.
4 Ci zjawili się u Jezusa i prosili Go usilnie: «Godzien jest, żebyś mu to wyświadczył - mówili -
5 miłuje bowiem nasz naród i sam zbudował nam synagogę».
6 Jezus przeto wybrał się z nimi. A gdy był już niedaleko domu, setnik wysłał do Niego przyjaciół z prośbą: «Panie, nie trudź się, bo nie jestem godzien, abyś wszedł pod dach mój.
7 I dlatego ja sam nie uważałem się za godnego przyjść do Ciebie. Lecz powiedz słowo, a mój sługa będzie uzdrowiony.
8 Bo i ja, choć podlegam władzy, mam pod sobą żołnierzy. Mówię temu: "Idź!" - a idzie; drugiemu: "Chodź!" - a przychodzi; a mojemu słudze: "Zrób to!" - a robi».
9 Gdy Jezus to usłyszał, zadziwił się i zwracając się do tłumu, który szedł za Nim, rzekł: «Powiadam wam: Tak wielkiej wiary nie znalazłem nawet w Izraelu».
10 A gdy wysłani wrócili do domu zastali sługę zdrowego.

Z każdym cytatem komentarze stają się zbędne.

Nawrócona grzesznica 
36 Jeden z faryzeuszów zaprosił Go do siebie na posiłek. Wszedł więc do domu faryzeusza i zajął miejsce za stołem.
37  A oto kobieta, która prowadziła w mieście życie grzeszne, dowiedziawszy się, że jest gościem w domu faryzeusza, przyniosła flakonik alabastrowy olejku,
38 i stanąwszy z tyłu u nóg Jego, płacząc, zaczęła łzami oblewać Jego nogi i włosami swej głowy je wycierać. Potem całowała Jego stopy i namaszczała je olejkiem.
39 Widząc to faryzeusz, który Go zaprosił, mówił sam do siebie: «Gdyby On był prorokiem, wiedziałby, co za jedna i jaka jest ta kobieta, która się Go dotyka, że jest grzesznicą».
40 Na to Jezus rzekł do niego: «Szymonie, mam ci coś powiedzieć». On rzekł: «Powiedz, Nauczycielu!»
41 «Pewien wierzyciel miał dwóch dłużników. Jeden winien mu był pięćset denarów, a drugi pięćdziesiąt.
42 Gdy nie mieli z czego oddać, darował obydwom. Który więc z nich będzie go bardziej miłował?»
43 Szymon odpowiedział: «Sądzę, że ten, któremu więcej darował». On mu rzekł: «Słusznie osądziłeś».
44 Potem zwrócił się do kobiety i rzekł Szymonowi: «Widzisz tę kobietę? Wszedłem do twego domu, a nie podałeś Mi wody do nóg; ona zaś łzami oblała Mi stopy i swymi włosami je otarła.
45 Nie dałeś Mi pocałunku; a ona, odkąd wszedłem, nie przestaje całować nóg moich.
46 Głowy nie namaściłeś Mi oliwą; ona zaś olejkiem namaściła moje nogi.
47  Dlatego powiadam ci: Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umiłowała. A ten, komu mało się odpuszcza, mało miłuje».
48  Do niej zaś rzekł: «Twoje grzechy są odpuszczone».
49 Na to współbiesiadnicy zaczęli mówić sami do siebie: «Któż On jest, że nawet grzechy odpuszcza?»
50 On zaś rzekł do kobiety: «Twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju!»


Burza na jeziorze
22 Pewnego dnia wsiadł ze swymi uczniami do łodzi i rzekł do nich: «Przeprawmy się na drugą stronę jeziora!» I odbili od brzegu.
23 A gdy płynęli, zasnął. Wtedy spadł gwałtowny wicher na jezioro, tak że fale ich zalewały i byli w niebezpieczeństwie.
24 Przystąpili więc do Niego i obudzili Go, wołając: «Mistrzu, Mistrzu, giniemy!» Lecz On wstał, rozkazał wichrowi i wzburzonej fali: uspokoiły się i nastała cisza.
25 A do nich rzekł: «Gdzie jest wasza wiara?»
Oni zaś przestraszeni i pełni podziwu mówili nawzajem do siebie: «Kim właściwie On jest, że nawet wichrom i wodzie rozkazuje, a są Mu posłuszne».


Czy prawo przyciągania może kontrolować pogodę? tak widziałem jak człowiek za pomocą medytacji i skoncentrowanej woli sprawił, że czyste niebieskie niebo spowiły prawie natychmiast chmury i zaczął padać deszcz, kiedy chciał by przestał przestawał padać i na zawołanie chmury znowu zniknęły. Manifestacja takiej mocy duchowej przez prawo przyciągania chyba nigdy w Moim życiu nie była tak realna :)

Nie wiem jakie parametry trzeba mieć by kontrolować pogodę choć osobiście udało Mi się raz zrobić deszcz z czystego nieba ale chmury pojawiły się dopiero po 15 minutach odkąd użyłem skoncentrowanej woli. Pozostałe próby nie udawały się.


Widziałem też ludzi którzy potrafią (głównie raczej dzieci) wyginać łyżeczki niczym w matrixie, kurs który tego uczył ludzi niestety kosztuje nie małe pieniądze około 3-4 tys dolarów ale jego skuteczność sięga 80% uczestników.

Nie obchodzi Mnie czy wierzycie w takie rzeczy czy nie, BO JA WIEM , ŻE TO PRAWDA.


Moc wiary 
5 Apostołowie prosili Pana: «Przymnóż nam wiary!»
6 Pan rzekł: «Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!", a byłaby wam posłuszna.

Jedne z bardziej dokładnych instrukcji jak używać prawa przyciągania jakie Jezus na łamach tego okrojego tworu satanistów zwanym Biblią powiedział. Wierze, że 90% nauk Jezusa nie jest umieszczone specjalnie przez Watykan w Biblii ponieważ Watykan i jego sługusy służą sami wiecie komu :)

Właściwie kościół katolicki to sekta która powstała na bazie chrześcijaństwa ale od samego początku aż do teraz mało ma  wspólnego z Jezusem Chrystusem i jego naukami . Nie mówię tutaj o lokalnych parafiach którzy nie wiedzą o niczym i nie mają żadnej świadomości tylko oczywiście u szczytu władz rozsianych w ich "świętych kościołach" na całej planecie.


Wdzięczny Samarytanin
11 Zmierzając do Jerozolimy przechodził przez pogranicze Samarii i Galilei.
12 Gdy wchodzili do pewnej wsi, wyszło naprzeciw Niego dziesięciu trędowatych. Zatrzymali się z daleka
13 i głośno zawołali: «Jezusie, Mistrzu, ulituj się nad nami!»
14 Na ich widok rzekł do nich: «Idźcie, pokażcie się kapłanom!» A gdy szli, zostali oczyszczeni.
15 Wtedy jeden z nich widząc, że jest uzdrowiony, wrócił chwaląc Boga donośnym głosem,
16 upadł na twarz do nóg Jego i dziękował Mu. A był to Samarytanin.
17 Jezus zaś rzekł: «Czy nie dziesięciu zostało oczyszczonych? Gdzie jest dziewięciu?
18 Żaden się nie znalazł, który by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec».
19 Do niego zaś rzekł: «Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła».


Wielu Katolików szczególnie nie lubi New Agowskich fanów lub innych zajmujących się rozwojem duchowym czy nawet po prostu będącym w innej religii, że uważają Siebie za Boga, za boskie Istoty, za synów i córki Boga


to ich bardzo wkurza ponieważ wg Nich to Jezus jest Bogiem a np. kowalski spod żabki już taką boską istotą nie jest

takie myślenie zostało im od dziecka narzucone i wbite do głowy że są tylko ludźmi z grzechem, z prochu powstałeś itd. poprostu otępianie mocy duchowej na całego od bobasa zawdzięczasz temu kto podobno Ciebie prowadzi do zbawienia czyli kościołowi katolickiemu w rzeczywistości oni blokują rozwój świadomośći na planecie bo takie mają wytyczne od sami wiecie kogo :)


Co Jezus mówi o tym?
Chrystus - jedno z Ojcem
22 Obchodzono wtedy w Jerozolimie uroczystość Poświęcenia świątyni. Było to w zimie.
23 Jezus przechadzał się w świątyni, w portyku Salomona.
24 Otoczyli Go Żydzi i mówili do Niego: «Dokąd będziesz nas trzymał w niepewności? Jeśli Ty jesteś Mesjaszem, powiedz nam otwarcie!»
25  Rzekł do nich Jezus: «Powiedziałem wam, a nie wierzycie. Czyny, których dokonuję w imię mojego Ojca, świadczą o Mnie.
26  Ale wy nie wierzycie, bo nie jesteście z moich owiec.
27  Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną
28  i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki.
29  Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. I nikt nie może ich wyrwać z ręki mego Ojca.
30  Ja i Ojciec jedno jesteśmy».
31 I znowu Żydzi porwali kamienie, aby Go ukamienować.
32  Odpowiedział im Jezus: «Ukazałem wam wiele dobrych czynów pochodzących od Ojca. Za który z tych czynów chcecie Mnie ukamienować?»
33  Odpowiedzieli Mu Żydzi: «Nie chcemy Cię kamienować za dobry czyn, ale za bluźnierstwo, za to, że Ty będąc człowiekiem uważasz siebie za Boga».
34 Odpowiedział im Jezus: «Czyż nie napisano w waszym Prawie: Ja rzekłem: Bogami jesteście?
35 Jeżeli [Pismo] nazywa bogami tych, do których skierowano słowo Boże - a Pisma nie można odrzucić -
36  to jakżeż wy o Tym, którego Ojciec poświęcił i posłał na świat, mówicie: "Bluźnisz", dlatego że powiedziałem: "Jestem Synem Bożym?"

37  Jeżeli nie dokonuję dzieł mojego Ojca, to Mi nie wierzcie!
38  Jeżeli jednak dokonuję, to choćbyście Mnie nie wierzyli, wierzcie moim dziełom, abyście poznali i wiedzieli, że Ojciec jest we Mnie, a Ja w Ojcu».
39  I znowu starali się Go pojmać, ale On uszedł z ich rąk.

No w ramach Moich osobistych wierzeń uważam, że WSZYSTKO JEST BOGIEM, a On Stwórca jest zawarty w każdym z Nas co każdego czyni Boską Istotą ponieważ każdy z Nas jest Bogiem, proste?

Mało tego uważam że wszystko jest jednością co nie długo w nowej erze będzie dane nam doświadczyć na własnej skórze.


W praktyce łatwo to wyjaśnić.

Ja jestem innym Tobą , TY jesteś innym Mną.


Tego uczył Jezus mówiąc, że jeśli jakiemuś człowiekowi damy wody to jakbyśmy samemu Bogowi dali wodę jeśli komuś damy w mordę to samemu Bogowi dajemy w mordę itd, uczył kochaj bliźniego jak Siebie samego, a MASONI ucieli to , poprawna wersja wg Mnie brzmiała kochaj bliźniego jak Siebie Samego, ponieważ to inny TY SAM! KONIEC KROPKA


Dlaczego więc nie doświadczamy tej jedności że inny człowiek to inny JA SAM?

Ponieważ szatan manipulował przy Naszym dna i po obróbce mamy z 12 HELIS DNA TYLKO 2! Oraz szyszynkę wielkości groszka jak dobrze pójdzie i nie brał gość szczepionek i nie pił aspartamu, fluoru itd itd efekt?


człowiek mutant który jest wrakiem ludzi z RAJU wrakiem mutantem który daje się manipulować bo nie ma wiedzy i świadomości oraz nie ma rozwoju duchowego który by pozwolił na transformacje DNA.(  np. bo zamiast rozwijać się siedzi w kościele i klepie nic nieznaczące różańce albo imprezuje z wódką) tak jest to możliwe by człowiek miał 12 helis DNA i to jeden z celów rozwoju duchowego.




Podsumowanie

Jezus Chrystus znał, używał i uczył prawa przyciągania choć wiedza na ten temat w Biblii jest baaaaardzo okrojona. Jednak poprzez nauki Mistrzów duchowych reinkarnujących się czy kontaktujących się z ludźmi ta wiedza pomału przechodzi z rąk ELIT do rąk każdego człowieka czyli dokładnie tam gdzie powinna być. Ostatni gwóźdź do trumny Panów illuminati przybije osobiście za pewne Chrystus w Nas jako jedna wolna świadoma ludzkość. To MY jesteśmy Mesjaszem to My staniemy się chrystusem w Nowej erze podczas galaktycznego dnia dla Ziemi.


jak wiadomo w roku 2012 zaczyna się świt i będzie trwał do roku 3012. I to właśnie ten okres będzie okresem ostatniej bitwy z ciemnością nocy która przemija.



Jeśli ktoś szuka informacji, książek i czego tam Mu potrzeba na temat prawa przyciągania to nie długo szykuje kurs w pełni co i jak :) do tego czasu mogę udostępnić zasoby wiedzy książek itd. wszystko w słusznej sprawie nowej lepszej planety z lepszym JA :)

Jeśli ktoś ma problem bo wg niego służę ciemności promując new age i zwodzę ludzkość od Boga , albo odczuwa potrzebę zaatakowania Mojej osoby, poglądów itd niech to robi na priv. Uprzedzam , że nikomu nie uda się sprowokować do kłótni, a nawet Wasz najgorętszy jad nie może się równać z mocą nadchodzącej....



Chciałbym zakończyć ten post wyjątkąwymi słowami Jezusa Chrystusa, o to one:


"Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli" - Jan 8:32

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Niewinny » 2 stycznia 2012, o 18:29

No dobrze a ty umiesz zastosować to prawo tak aby dało jakieś widoczne natychmiastowe efekty ?

Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Przyjaciel Noni » 2 stycznia 2012, o 19:19

tak, korzystam z tego prawa w życiu świadomie. Dzięki temu mam to co potrzebuję w idealnej harmonii ;)

Nasz wymiar nie działa tak by prawo przyciągania miało natychmiastowe efekty ponieważ jego wibrację są zbyt powolne. Za to w astralu myśl się manifestuje po 0,1s

to oznacza , że pykając palcami i wyobrażając Sobie, że pojawia się w Twoim garażu samochód nie pojawi się natychmiast.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Niewinny » 2 stycznia 2012, o 19:54

Przyjaciel Noni pisze:tak, korzystam z tego prawa w życiu świadomie. Dzięki temu mam to co potrzebuję w idealnej harmonii ;)

Nasz wymiar nie działa tak by prawo przyciągania miało natychmiastowe efekty ponieważ jego wibrację są zbyt powolne. Za to w astralu myśl się manifestuje po 0,1s

to oznacza , że pykając palcami i wyobrażając Sobie, że pojawia się w Twoim garażu samochód nie pojawi się natychmiast.


Więc nie idzie zweryfikować czy to prawo rzeczywiście występuje ponieważ nie ma pewności czy te jego domniemane efekty nie byłyby spowodowane innymi czynnikami.

Innym słowy mówiąc to naiwna bajka dla osób które wierzą że odklepując w kółko jakieś manewry myślowe zyskają cokolwiek poza bólem głowy.

Jezus czynił cuda w czasie rzeczywistym.

Awatar użytkownika
Dobek
Posty: 133
Rejestracja: 9 lipca 2010, o 21:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Dobek » 2 stycznia 2012, o 20:00

Zastanów się też, czy nie mylisz skutku z przyczyną. I po prostu tak się akurat składa, że masz w życiu harmonię czy bogactwo, ale nie koniecznie musi to wynikać z jakichkolwiek praw czy technik. Po prostu jest, a ty podkładasz pod to taką a nie inną przyczynę.

Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Przyjaciel Noni » 2 stycznia 2012, o 22:11

Prawo przyciągania istnieje. Kto chce niech bierze, a kto nie chce to nie. Ja Sobie Swoje udowodniłem i poznałem. Ta wiedza jest znana od początku ludzkości choć raczej w kręgach elit. Dziś u początku nowej ery wraca do głów ludzkości czyli tam gdzie jej miejsce i potwierdzają to Swoim życiem już miliony na całym świecie ;)

Za to Wy hejtujecie wszystko nawet tyłka nie ruszając by coś poznać. Dobre +

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: : Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Niewinny » 2 stycznia 2012, o 22:27

Przyjaciel Noni pisze:Za to Wy hejtujecie wszystko nawet tyłka nie ruszając by coś poznać. Dobre +


To byś się k***a zdziwił.
Niektórzy nawet podejmują działania na własną rękę zamiast opierać się na jakiś śmiesznych nieistniejących prawach.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: villah » 2 stycznia 2012, o 22:33

pewnie, ze istnieje prawo przyciagnaia, mocne przyciaga słabe, jezeli jakas osoba ma w sobie duzo energii to przyciaga do siebie słabsze osobniki

Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Przyjaciel Noni » 2 stycznia 2012, o 22:46

Prawo przyciągania nie działa tak jak napisał Villah.

jak na forum o rozwoju duchowym to niezły poziom i wiedza użytkowników. ŻENADA dobranoc


Dyskusja w tym temacie zapewne nie ma żadnego sensu. Chcecie to wierzcie , że niema prawa przyciągania ale nawet nie wiecie co to jest?? No tak żaden z was nawet książki o tym nie czytał lub jakiej kolwiek innej informacji ale wypowiada się w temacie jak troll z lasu.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: villah » 3 stycznia 2012, o 20:54

ja swoje "prawa" odkryłem dzięki praktyce, może spróbuj powiedzieć to co doświadczyłeś, czy zaobserwowałeś własnymi słowami zamiast robić to metodą kopiuj-wklej, będziesz wtedy bardziej wiarygodny.

Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Przyjaciel Noni » 5 stycznia 2012, o 17:44

Artykuł zrobiłem Ja sam, przekazałem to co chciałem. Powodzenia :)

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: villah » 5 stycznia 2012, o 20:12

A mógłbyś sklecić dla mnie jakieś streszczenie? ;/

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: icaro » 5 stycznia 2012, o 20:36

villah pisze:pewnie, ze istnieje prawo przyciagnaia, mocne przyciaga słabe, jezeli jakas osoba ma w sobie duzo energii to przyciaga do siebie słabsze osobniki

''Sowa nie jest tym czym sie wydaje''
Wiesz Vill chyba nie masz z tym racji...mocne moze wygladać jak słabe a słabe jak mocne...prawo przyciaganie działa na poziomie esencji a nie nadbudowy i kompensacji.Jak jakaś osoba ma duzo energi to wyrzuca ja w energetyczne miejsce...albo sie musi sie napić żeby wychamować ))) zeby zdzierzyć otoczenie bo sie nudzi ))) i jeszcze sie z kimś pokłoci...albo sie napije i esencja z niej wyłazi...i tez sie kłoci bo chce wiecej.
Ot całe prawo przyciaganie...jak nie pociaga to nie przyciaga.

To tyle. Ukłonik ^^

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: villah » 5 stycznia 2012, o 20:52

Wiesz, mozesz masz racje, ale ja jak długo sie skieruje do wew i idąc miastem odczuwam nadmiar energii, to ludzie jakby bardziej zwracają na mnie uwagę wzrokiem. No i ogólnie ludzie, którzy za czesto ze mna nie gadali podchodzą zagadać.

Teraz juz tego nie obsewuje, bo nadmiar energii wykorzystuje.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus Chrystus i prawo przyciągania

Postautor: Niewinny » 6 stycznia 2012, o 18:36

villah pisze:Wiesz, mozesz masz racje, ale ja jak długo sie skieruje do wew i idąc miastem odczuwam nadmiar energii, to ludzie jakby bardziej zwracają na mnie uwagę wzrokiem. No i ogólnie ludzie, którzy za czesto ze mna nie gadali podchodzą zagadać.

Teraz juz tego nie obsewuje, bo nadmiar energii wykorzystuje.


Co z tego że odczuwasz ten nadmiar energii ? Co z tego że przeżywasz jakieś stany świadomości ? To wszystko dzieje się w twojej głowie, co to za duchowość której działania ogranicza się tylko do odczuwania czegoś.
I co byś nie odczuwał będzie to tylko twój stan psychiczny który jest bezużyteczny.


Wróć do „Sylwetki Mistrzów i Drogi Duchowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości