Wewnętrzny Alchemik, warsztat z Tomem de Winter i zwiedzanie bawarskich zamków

Wszystkie ciekawe i warte sprawdzenia linki
Agnieszka Jurko
Posty: 147
Rejestracja: 17 marca 2010, o 10:11
Reputacja: 0
Płeć: K

Wewnętrzny Alchemik, warsztat z Tomem de Winter i zwiedzanie bawarskich zamków

Postautor: Agnieszka Jurko » 4 lutego 2019, o 20:18

WEWNĘTRZNY ALCHEMIK
warsztat prowadzi Tom de Winter
zwiedzanie bawarskich zamków
10-13 maja 2019 w Niemczech


Ograniczona liczba osób - max 12 osób
Zapewniamy tłumaczenie na język polski


Po raz pierwszy odbędą się warsztaty dla polskich uczestników w ośrodku Toma - w przepięknym, malowniczym miejscu pośrodku bawarskich Alp. Oprócz udziału w jego autorskim warsztacie pojedziemy zwiedzić dwa bawarskie zamki zbudowane przez Ludwika II - zamek Neuschwanstein (najczęściej odwiedzane miejsce w Europie po paryskiej wieży Eiffla) oraz zamek Linderhof.Wszystko jest jednym, jedno jest wszystkim

Jeśli chcemy zobaczyć w jaki sposób wszystko co robimy wpływa na naszą ludzką rodzinę, to musimy się uprościć. Im mniejsze staje się nasze ego, tym bardziej doceniamy innych, opuszcza nas strach i możemy żyć zgodnie z własnym wnętrzem. Wewnętrzny Alchemik poprowadzi Ciebie w podróż do przebudzenia świadomości bezwarunkowej miłości, która znajduje się w każdym z nas.

Opisując procesy zachodzące na tych warsztatach Tom korzysta z symboli i terminologii zapożyczonej z klasycznej alchemii. Na drodze do celu musimy przejść siedem etapów:

Spalanie - palimy ego, maskę, która nosimy każdego dnia;
Rozpuszczanie - rozpuszczamy pozostałości zarówno kobiece jak i męskie, wciąż zanieczyszczone przez ego;
Oddzielenie - oddzielamy to co męskie od tego co kobiece i wyrzucamy resztę ego;
Połączenie - jednoczymy dwie strony bez medytacji ego. Alchemicy nazywali to ślubem króla i królowej. Przy tym etapie poczujesz wewnętrzny spokój;
Fermentacja - to co powstało w etapie czwartym musi się rozłożyć, żeby powstała nowa substancja;
Destylacja - gotujemy i kondensujemy to co powstało w etapie piątym, żeby osiągnąć wyższa koncentracje i czystość;
Koagulacja - ostateczne zjednoczenie oczyszczonych części. Duch i ciało stają się jednością.

Tom de Winter - nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku a od 2009 prowadzi warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w komnacie Króla, Królowej i Dolnej) oraz przy Sfinksie.

Opłata za warsztaty: 1600 zł. Możliwa zniżka 200 zł w przypadku wpłaty 1400 zł w ciągu 14 dni od momentu rezerwacji miejsca. Zapewniamy tłumaczenie na język polski przez doświadczonego tłumacza, którego specjalnie zabieram z Polski.
Opłata za pobyt + wyżywienie + zwiedzanie: 199 euro. Cena obejmuje: 3 noclegi w ośrodku Toma (pokoje dwu- i trzyosobowe), śniadania, lunche i kolacje (niedzielny lunch podczas zwiedzania we własnym zakresie), bilety wstępów do zwiedzanych zamków, transport lotnisko-Maierhofen-lotnisko oraz transport do bawarskich zamków (na lotnisku wynajmiemy samochody osobowe na czas naszego pobytu).
Opłata za samolot: lecimy linią lotniczą Ryanair, cena k. 400 zł w dwie strony.

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/tom-de-wi ... zamki.html

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość