Samowiedza

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Jazzter
Posty: 1
Rejestracja: 6 września 2015, o 23:20
Reputacja: 0
Płeć: M

Samowiedza

Postautor: Jazzter » 6 września 2015, o 23:49

Witam! To mój pierwszy post na forum. Od kilku lat jestem zainteresowany tematyką ogólnorozumianej duchowości. Studiuję również filozofie co jest ze sobą w pewien sposó powiązane. Ostatnio z okazji dużej ilości czasu zacząłem zadawiać sobie pytania natury egzystencjalnej. Mam niezmiernie ogromną chęć odnalezienia pasji która pochłonełaby mnie bez granic. Wierze, że najlepszym sposobem jest poznanie siebie samego. I stąd moje pytania:

Jaki jest najlepszy sposób na wgląd w siebie samego? Na czym się skupić podczas medytacji?

Pytania zaczeły mnie męczyć kiedy zauważyłem, że marnuje czas na nieistotne czynności. Od dziecka jestem maniakiem gier komputerowych i z persepktywy czasu żałuję, że tyle czasu spędziłem przed ekranem monitora. Od kiedy stukneła mi 20-stka zacząłem wprowadzać małe zmiany(częstsze czytanie książek, znalezenie pierwszej pracy) , jednak cały czas czuję, że marnuje swój wewnętrzy potencjał i przede wszystkim - nie wiem czego chce od życia. Chcę podejść do życia bardziej pragmatycznie i odpowiedzialnie.

Awatar użytkownika
piotrekski
Posty: 163
Rejestracja: 28 stycznia 2015, o 17:51
Reputacja: 0
Płeć: M

: Samowiedza

Postautor: piotrekski » 10 września 2015, o 15:10

Nie ma co żałować przeszłości. Spójrz, że te nieistotne czynności doprowadziły cię do miejsca w którym jesteś :-)
chcesz idź dalej idź choćby z nudów

qqwwee1990
Posty: 11
Rejestracja: 16 października 2015, o 06:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Samowiedza

Postautor: qqwwee1990 » 2 czerwca 2016, o 08:28

Bardzo ładny, to czyni mnie zrozumieć.
เกมรูเล็ต


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości