Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
JAR
Posty: 538
Rejestracja: 7 października 2009, o 10:49
Reputacja: 0

: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: JAR » 8 czerwca 2011, o 16:50

O, została urażona duma szkoły otwockiej :lol:

Pieprzycie, koleżanki i koledzy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki to wysiłek dziecko musi włozyć, by zacząć chodzić...
Może powiecie to samo ludziom po urazach, którzy byli jakiś czas unieruchomieni lub tym, po udarach - ciało samo się uleczy i nie trzeba robić wysiłku...
Pokażcie co potraficie, dokonajcie tego bez wysiłku... Bo jedynie pitolicie swoje trzy po trzy i oczekujecie, że ktoś coś za was zrobi.
Podstawową tendencją ciała jest jego śmierć. Jak przejdziecie okres gwarancyjny (40), to wtedy zrozumiecie.

A, icaro, z małpiego przedrzeźniania cudu nie będzie. To oznacza porażkę.

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

: : Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: icaro » 8 czerwca 2011, o 18:21

JAR pisze:O, została urażona duma szkoły otwockiej :lol:

Pieprzycie, koleżanki i koledzy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki to wysiłek dziecko musi włozyć, by zacząć chodzić...
Może powiecie to samo ludziom po urazach, którzy byli jakiś czas unieruchomieni lub tym, po udarach - ciało samo się uleczy i nie trzeba robić wysiłku...
Pokażcie co potraficie, dokonajcie tego bez wysiłku... Bo jedynie pitolicie swoje trzy po trzy i oczekujecie, że ktoś coś za was zrobi.
Podstawową tendencją ciała jest jego śmierć. Jak przejdziecie okres gwarancyjny (40), to wtedy zrozumiecie.

A, icaro, z małpiego przedrzeźniania cudu nie będzie. To oznacza porażkę.

Czyli czyjej..twojej.
Rozumiem że przekroczyłeś wiek pogwrarancyjny...a teraz już jesteś nienaprawialny. A nazywaj to ja chcesz...ale mów swoim dzieciom wiecej o wysiłku...to jak dojdą do wieku nieobjętego gwarancją...to wszystko nawed
sikanie stanie sie wysiłkiem.. A ja ci za to osobiscie przyłoże...
bo tak sie produkuje ludzi którzy tu przyłaża pytając co zrobić jak im już szczęka opada...a wtedy duchowość szkoły Jarowej ma uzasadnienie...bo będzie ich raczył teorią treningu...czyli kłapaniu bez sensu o wysiłku z wysiłkiem :evil:
Podstawową tendencją wszystkiego jest życie. I to jest cud.
A dzieci bedą chodzić, czy Jar sie zamieni w kupkę gnoju czy nie...i chodzi a o to czy będą to robić z własnej woli z radością czy z woli Jara z wysiłkiem.

Nie wiem czy się ze mną drażnic lubisz czy tak tam sobie walczysz z własnym leniuszkiem...czyli utrwalonym brakiem własnej woli.
Nie jestem twoją koleżanką :evil: :)
Ostatnio zmieniony 9 czerwca 2011, o 08:50 przez icaro, łącznie zmieniany 5 razy.

JAR
Posty: 538
Rejestracja: 7 października 2009, o 10:49
Reputacja: 0

: : : Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: JAR » 8 czerwca 2011, o 21:27

icaro pisze:Nie jestem twoją koleżanką :evil: :)


Pieklisia będzie dobrze? :roll:

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

: : : : Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: icaro » 9 czerwca 2011, o 08:44

JAR pisze:
icaro pisze:Nie jestem twoją koleżanką :evil: :)


Pieklisia będzie dobrze? :roll:

Jest Jar jest...tylko sie nie wysilaj :)



....I sie nie przezywaj :evil:

Awatar użytkownika
Tao-Universum
Posty: 133
Rejestracja: 16 marca 2010, o 10:52
Reputacja: 0

Re: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: Tao-Universum » 25 lipca 2011, o 18:14

hej... :) spokojnie! :) gdzie wasza pozytywna energia życiowa? :aniol
Jasność - 12 AntyCzakr

Ta książka przeznaczona jest dla niezwykłych czytelników - dla tych, którzy są w pełni odpowiedzialni za siebie i swoje życie, którzy przestali rozglądać się naokoło, szukając przyczyn swoich niepowodzeń.

www.Tao-Universum.pl

mocmilosci2
Posty: 173
Rejestracja: 8 kwietnia 2007, o 11:38
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: mocmilosci2 » 26 lipca 2011, o 01:30

cyt:chciałbyć szypki "zebrałem trochę faktów do kupy. "
sorry... ale poważne fakty są warte gnojówki??

dawno nie odpisywałes "szypki" pewnie cciałeś byc za szybką, według teguj co napisałeś o utajnianiu siem... a fe robaczku... baranku.... boży...
o jezuuuusicku...
aleś dał czadu... naprawde ciem ten żądło użądlił i to okrutnie....
idź i zrób se drewutnie... :D
cyt "Miałem kiedyś kolegę, co strasznie sie jąkał.... Ożenił się... i przestał. ;)"
pewnikiem kobitka była do rzeczy i rozpracował jom z francuska co dało mu gibkość jemzyka... :roll:
cyt:szybki-powolny:"Gdzie się podziała administracja"
czy masz kłopoty z percepcjom ???? :stuk
zauważ ogłoszenie w "klatce" gdzie zamieszkiwasz tam jest pewnikiem napisane...
cyt: szypki-powolny "bo trochę mi was zal kiedy pomyśle "
upssss... dlaczego tylkom trochie pomyślisz???
myśl to potienga! myśl na MAX! :D
wiem, że to czytasz mimo braku udziała ,szypki powolny, ale mnie ciembiem NIE!
Żal , że nic do ciem nie dutarło ...żal d... ściska że żuciłeś ogulnie przyjemte nałogi, rzucasz se kłode pod nogi...
BĄDŹ Szybki,nie Wolny, bądź wola Twoja jako i na ziemi, takuj w niebie, dla ciebie...
:aniol
JAM JEST
..............miłość.............

ChceBycWolny
Posty: 20
Rejestracja: 5 czerwca 2011, o 19:47
Reputacja: 0

Re: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: ChceBycWolny » 17 maja 2012, o 23:19

Witam nieprzytomnych kolegów ze wspólnej gry jaką jest życie :) Tak sobie pomyślałem że niedługo rocznica już mija od kąd tu napisałem i może wpadne na troche zobaczyć co u Was się dzieje.

Jesteście tu jeszcze ? Sam, mocmiłości ? Mam nadzieje że niesiedzicie jeszcze w psychiatryku

eric
Posty: 1
Rejestracja: 30 stycznia 2013, o 10:16
Reputacja: 0
Płeć: M

: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: eric » 30 stycznia 2013, o 10:16

ChceBycWolny jak sobie radzisz ?

acotyminato
Posty: 74
Rejestracja: 15 stycznia 2013, o 22:49
Reputacja: 0

Re: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: acotyminato » 2 lutego 2013, o 10:06

gdybym się niczego nie wstydzi, czy było by mi jednocześnie wszystko jedno?

swaki
Posty: 6
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 14:01
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: swaki » 11 czerwca 2013, o 14:27

witaj przyjacielu,
nic się nie dzieje bez przyczyny, ten problem w ciele jest przejawem manifestacji energetycznej. Z góry na dół takie są zasady. Problem i rozwiązanie jest w Tobie tak jak wszystko na co skierujesz uwagę.
Zwróć uwagę na emocję jakie powstają w każdym czasie gdy to się dzieje, pójdz za tym niech twoja świadomość Cię kieruje, bądz spokojny i otwarty, zaufaj sobie. Najpierw się zrelaksuj i odpręż, zrelaksuj ciało, zrelaksuj świadomość, zrelaksuj swoje życie - a potem przyjdzie czas na resztę. Pokochanie siebie zostaw na koniec, afirmację są ok ale muszą być budowane od zródła, a Ty nie jesteś w nim.

Vikt00r
Posty: 12
Rejestracja: 17 października 2013, o 20:50
Reputacja: 0
Płeć: K

: Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: Vikt00r » 17 października 2013, o 21:27

hmm niska samoocene mozna zmieniac...wszystko mozna zmieniac - tylko trzeba chciec i sie starac. Praca nad samym soba nie jest latwa - ale owocuje. Sa sposoby - tylko trzeba je odnalezc, bo dla kazdego sa inne.

Awatar użytkownika
NoemiSui
Posty: 11
Rejestracja: 30 października 2013, o 12:51
Reputacja: 0
Płeć: K

: : Wstyd czyli aspekt niskiej samooceny

Postautor: NoemiSui » 14 listopada 2013, o 09:10

Vikt00r pisze:hmm niska samoocene mozna zmieniac...wszystko mozna zmieniac - tylko trzeba chciec i sie starac. Praca nad samym soba nie jest latwa - ale owocuje. Sa sposoby - tylko trzeba je odnalezc, bo dla kazdego sa inne.


Dokładnie, niska samoocena to nic innego jak nasze nastawienie
"Nigdy nie rezygnuj. Cokolwiek robisz w życiu, trzymaj się nieugięcie postawy, w której nie dajesz za wygraną. Nieważne, jeżeli brzmi to banalnie. Gruntem jest twoje nastawienie. Mając jakieś marzenia, nie rezygnuj z nich po jakieś porażce. Marzenia przede wszystkim dają nam coś, co popycha nas do przodu. Jeśli nadal będziesz parł naprzód, to być może któregoś dnia wydarzy się coś wielkiego. Nie uda się tylko wtedy, gdy rzucisz wszystko. To nie jest sposób na życie, ani też sposób, aby czuć się dobrze ze sobą. Wybór zawsze należy do Was." Najważniejsze jest to czego chcesz Ty, każdy ma chwile słabsze i lepsze, kwesta w tym, ażeby potrafić z nich wyciągnąć poprawne wnioski i wyjść zwycięską ręką.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość